امروز : جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۷

آغاز به کار ستاد انتخابات در فارس

فارس ستاد انتخابات استان فارس طی مراسمی و با حضور اعضای هیئت نظارت شورای نگهبان و اعضای ستاد انتخابات این استان رسما کار خود را آغاز کرد.
آغاز به کار ستاد انتخابات در فارس
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۳ |
کد خبر : ۹۰۶۲ |
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، استاندار فارس بعدازظهر دوشنبه ٤ آذر در حاشیه آغاز به کار ستاد انتخابات در جمع خبرنگاران ابراز امیدواری کرد که ساز و کار انتخابات پایان امسال به گونه‌ای رقم بخورد که موجب مایوس شدن دشمنان نظام شود.

عنایت‌الله رحیمی ادامه داد: امید است با همدلی و همکاری اعضای ستاد اجرایی و نظارت بر انتخابات، شاهد حضور حداکثری مردم باشیم، چرا که پایه‌های اساسی نظام بر مبنای مردم و انتخابات پایه گذاری شده است.

او با بیان اینکه انتخابات در ایران حتی در سخت ترین شرایط به ویژه در زمان جنگ تحمیلی هم برگزار شده است، گفت: طی روزهای آینده تعداد دقیق شعب اخذ رأی، تعداد واجدین شرایط رأی و تعداد صندوق‌ها اعلام خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس نیز از تعیین سرپرست فرمانداری در شهرستان‌های جدید استان طی روزهای آتی خبر داد و گفت: تا پایان امروز سرپرست شهرستان‌های جدید مشخص می‌شوند.

سید احمد احمدی‌زاده همچنین از آمادگی لازم فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برای برگزاری انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد و افزود: ٩٣ حوزه انتخابیه، ١٥ حوزه اصلی و ٧٨ حوزه فرعی برای برگزاری انتخابات در فارس پیش‌بینی و مجهز شده است.

او ادامه داد: از اردیبهشت امسال ستاد انتخابات در استان فارس با ٧ جلسه تشکیل شده و در این راستا چندین دوره آموزشی برای فرمانداران، بخشداران، کارشناسان انتخابات و کارشناسان آی‌تی به جهت تامین سلامت انتخابات، امنیت، مر قانون و صیانت از آرای مردم برگزار شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس همچنین ابراز امیدواری کرد که با رقابت سالم میان کاندیداها، شاهد حضور پر شور مردم در انتخابات باشیم.

احمدی زاده با بیان اینکه هنوز آمار تعداد واجدین شرایط رأی اعلام نشده است، گفت: تاکنون ٦٦٠٠ شعبه اخذ رای در استان پیش‌بینی شده است.

معاون استانداری فارس همچینن اعلام کرد که ٦٠ هزار نفر عوامل اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در فارس را تشکیل خواهند داد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید