امروز : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۷

در لحظه

فرمانداران تسلط کافی بر مسائل فناوری ارتباطات انتخابات داشته باشند
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی:

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: تمامی فرمانداران اشراف و تسلط کافی بر مسائل فناوری ارتباطات حوزه انتخابات داشته باشند، زیرا ابتدا و انتهای کار انتخابات با آی تی شروع و به اتمام می‌رسد.
مجمع نیروهای خط امام فعالیت انتخاباتی‌اش را آغاز می‌کند

یک عضو مجمع نیروهای خط امام از وارد شدن تشکل سیاسی متبوع خود به موضوع انتخابات در جلسات اخیر شورای مرکزی خبر داد و گفت: نظر ما شرکت در انتخابات است اما باید ببینیم فیلتر شورای نگهبان در این زمینه چگونه عمل می‌کند.
فرماندار تهران احکام کمیته‌های حوزه انتخابیه تهران را ابلاغ کرد

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهر تهران از ابلاغ احکام کمیته‌های حوزه انتخابیه تهران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
اگر اعتماد زنان را جلب کنیم، پیروز انتخابات خواهیم بود
رئیس مجمع زنان اصلاح طلب استان اصفهان:

رئیس مجمع زنان اصلاح طلب استان اصفهان گفت: زنان خیلی دیر به صحنه می‌آیند، اما اگر اعتماد کردند و به صحنه آمدند پای کار می‌ایستند و تا آخر ادامه می‌دهند. پس اگر بتوانیم زنان جامعه را جذب و اعتمادشان را برای شرکت در انتخابات جلب کنیم قطعاً پیروز انتخابات مجلس خواهیم بود.
طرح استانی شدن انتخابات مجلس به کمیسیون شوراها ارجاع شد

طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس که در آن استانی شدن انتخابات پیش بینی شده بوده مجددا به کمیسیون شوراها ارجاع شد.
قاضی‌پور: ایجاد محدودیت در کاندیداتوری انتخابات مجلس اشتباه است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که نباید برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس محدودیت ایجاد شود، گفت: این‌که تعیین شود کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند اشتباه است.
تقویم آموزشی انتخابات در استان مرکزی تدوین شد

رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تقویم آموزشی انتخابات در استان مرکزی تدوین شده و به تصویب ستاد رسیده است.
رحمانی فضلی: انتخابات اسفند با رقابت‌ومشارکت حداکثری برگزار می‌شود

وزیر کشور گفت: اکنون شرایط برای جهش نهایی در بخش اقتصاد آماده است به همین دلیل فشار بر ما زیاد است.
برگزاری اولین جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران

اولین جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران برگزار شد.
وزیر کشور: احراز هویت در انتخابات مجلس صددرصد الکترونیکی می‌شود

وزیر کشور گفت: هماهنگی‌های لازم انجام شده تا مرحله احراز هویت رای دهندگان در انتخابات امسال صد در صد الکترونیکی برگزار شود.
۶ پیشنهاد به اصولگرایان در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی

برخی افراد شناخته شده جبهه انقلاب که در گذشته نیز زحمات بسیاری را چه در عرصه دولت و مجلس و چه در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل داشته اند باید بدانند که اگر حضور آن‌ها در سایر انتخابات‌ها نتوانست تکانه‌ی موثری را به جامعه انتقال بدهد، قاعدتاً در هنگامه‌ی سخت انتخابات 98 نیز نمی‌تواند نقش مؤثری را بازی کنند.
تعداد کاندیداهای احتمالی همدان برای مجلس یازدهم

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری همدان تعداد افراد متقاضی کاندیداتوری انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی در استان را برآورد کرد.
ارسال آیین‌نامه اجرای انتخابات مجلس به هیات دولت
سخنگوی ستاد انتخابات کشور خبر داد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه آیین‌نامه جدید قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به هیات دولت ارسال شده است، گفت: اگر دولت این آیین‌نامه را تصویب و ابلاغ کند، انتخابات سال جاری براساس این آیین‌نامه اجرا می شود.
 برگزاری انتخابات مجلس در ۹ حوزه اصلی و ۱۴ حوزه انتخابیه فرعی در سطح استان کرمان
رییس ستاد انتخابات استان خبر داد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و رییس ستاد انتخابات استان گفت: اغلب مراحل انتخابات مجلس ۹۸ در کشور به صورت الکترونیکی برگزار می شود و ستاد انتخابات استان کرمان نیز پیش بینی های لازم را برای پوشش الکترونیکی این انتخابات تدارک دیده است.
قالیباف، جلیلی یا حدادعادل؟

قالیباف یا سعید جلیلی؟ شاید بازهم حدادعادل! کدام‌یک سرلیست فهرست انتخاباتی اصولگرایان در تهران می‌شود؟
سکوت قانون در مقابل تبلیغات زودهنگام

نفس‌های پایانی مجلس دهم به گوش همگان می‌رسد، حدود 8 ماه دیگر تا پایان رسمی فعالیت بهارستان‌نشینان باقی است اما ظاهرا این مدت زمان نسبتا طولانی برای برخی از وکلای مردم اهمیت نداشته و خواهان معرفی خود به مردم، برای تصاحب صندلی وکالت ساختمان مثلثی شکل خیابان بهارستان برای دور بعد هستند.
هزینه‌های انتخاباتی داوطلبان نمایندگی مجلس رصد خواهد شد
معاون‌ استاندار البرز: ‌

‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: هزینه هر کاندیدا در جای خود قابل رسیدگی است و پیش‌بینی‌های قانونی انجام شده است بنابراین روش‌هایی به کارگرفته شده که مانع از هزینه‌های گزاف شود
با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس، فرمانداران از حواشی پرهیز کنند
حسن بیگی تاکید کرد

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، گفت: فرمانداران تعامل با نمایندگان مجلس و ائمه جماعات را برای شناسایی و رفع مشکلات مردم در اولویت قرار دهند.
حزب ندای ایرانیان ستاد انتخاباتی تشکیل می‌دهد

در جلسه شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان، بر ضرورت برنامه‌ریزی مناسب جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید شد.