امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳

زاکانی: مجلس بعدی باید دولت را وادار به کار کند

ایسنا/قم نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه با مجلسی مواجه هستیم که به جای وکیل مردم بودن، وکیل‌الدوله است.
زاکانی: مجلس بعدی باید دولت را وادار به کار کند
شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۹ |
کد خبر : ۹۱۸۷ |
انتخابات مجلس یازدهم

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علیرضا زاکانی ضمن حضور در حوزه ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس در فرمانداری قم، در جمع خبرنگاران  با انتقاد از عملکرد دولت و مجلس  و با وکیل الدوله دانستن نمایندگان ‌ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با نگاه مثبت به مسائل و با اعتماد مردم اولویت‌های کشور را پیگیری کنیم، امروزه بسیاری از سرپرستان خانوار، با سیلی صورت خود را سرخ نگه‌می‌دارند و در تنگنای اقتصادی قرار دارند، هدف ما تلاش در جهت رفع این مشکلات معیشتی است، مجلس بعدی باید به‌گونه‌ای باشد که همین دولت را به کار و تلاش و اصلاح امور وادار کند.

این نماینده سابق مجلس بیان کرد: باید با اقتدار منطقی و مدیریتی صحیح، نظام کشور را به سویی پیش ببریم که مجلسی سرآمد و در راس امور داشته باشیم، در مدیریت کشور باید از ظرفیت حوزه و دانشگاه استفاده کرد.

وی ادامه داد: باید ریشه‌ی فساد را حذف کرد، در کشوری فاسد، اموال مردم به آسانی به یغما می‌رود، در کشور ما نه کمبود امکانات بلکه فراوانی منبع وجود دارد اما عده‌ای حریصانه مانع از  بهره‌مندی سایرین می‌شوند.

زاکانی گفت: قم یک گوهر ناشناخته و یک شهر جهانی است، به این معنا که ظرفیت‌های پنهان بسیاری دارد که حتی در سطح کشور هم شناخته شده نیست، استان قم باید متناسب با این ظرفیت‌ها و از طریق توسعه‌ی زیرساخت‌ها رشد کند، توجه به زیر ساخت‌های حمل و نقل در استان به عنوان یک شهر زیارتی، توجه به ظرفیت‌های چاپ و نشر در قم به عنوان کانون فکری جهان اسلام و توجه به ظرفیت شهرک‌های صنعتی استان مانند شکوهیه و سلفچگان، از جمله مسائلی است که مورد پیگیری ما خواهد بود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید