امروز : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۳

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار ویژه

سرپرست وزارت امنیت داخلی آمریکا از سمتش کناره‌گرفت

رئیس‌جمهوری آمریکا از کناره‌گیری سرپرست وزارت امنیت داخلی این کشور خبر داد.
تیم اوکراین جولیانی؛ دریافت "صدها هزار دلار" از ناقضان انتخابات آمریکا

رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ "صدها هزار دلار" از یک فرد متخلف پول گرفته بود که آن فرد به همراه شخص دیگری از طرف رئیس‌جمهوری آمریکا در اوکراین کار می‌کرد.
بازداشت دو حامی مالی ترامپ به اتهام تخلف انتخاباتی

دو حامی مالی ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ به اتهام تخلف انتخاباتی بازداشت شده‌اند. این دو در جریان تحقیقات از جو بایدن و پسرش هانتر در اوکراین، دستیار رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ بوده‌اند.
ترامپ: با تحقیقات برای استیضاح همکاری نمی‌کنم

کاخ سفید در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و سه تن از رهبران دموکرات کمیته‌های این مجلس، اظهار کرد با توجه به این که تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ را به عنوان تلاشی برای "لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016" می‌داند با این تحقیقات همکاری نخواهد کرد.
کلینتون: می‌توانم دوباره ترامپ را شکست دهم

هیلاری کلینتون در پاسخ به طعنه‌های توییتری رئیس‌جمهوری آمریکا گفت شاید نیازی به رقابت دوباره در انتخابات باشد که "در آن صورت قطعا می‌توانم او را بار دیگر شکست دهم."
با "دیپ فیک" رای جمع نکنید!
ایالت کالیفرنیا قانون تصویب کرد

ایالت کالیفرنیا قانونی جدید مبنی بر ممنوعیت استفاده از فیلم‌های "دیپ فیک" سیاسی برای تبلیغ در انتخابات سال ۲۰۲۰ به اجرا در خواهد آورد.
سوسیالیست‌ها پیروز انتخابات پرتغال، اما بدون اکثریت

حزب چپ‌میانه سوسیالیست پرتغال بیشتر رای‌های انتخابات پارلمانی یکشنبه را به دست آورد اما از کسب اکثریت مطلق بازماند و این بدین معناست که نخست‌وزیر کنونی به مذاکره روی توافقی جدید با یک یا دو حزب از متحدان سابق چپ افراطی خود نیاز دارد.
نظر ایوانکا ترامپ درباره استیضاح پدرش

دختر رئیس جمهوری آمریکا در پاسخ به سوالی در واکنش به طرح استیضاح پدرش از سوی دموکرات‌ها گفت: مساله اصلی توجه به اولویت‌هاست.
آمادگی سازمان ملل برای نظارت بر انتخابات سراسری در فلسطین

هماهنگ کننده صلح سازمان ملل در خاورمیانه از آمادگی این سازمان برای نظارت بر برگزاری انتخابات در فلسطین و انجام اقدامات لازم برای موفقیت آن خبر داد.
رامپ: آدام شف پست و حقیر استعفا دهد

رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (پنج‌شنبه) در پیامی توییتری، آدام شف را فردی پست و حقیر توصیف کرد و گفت: او دست‌کم باید استعفا دهد.
مقتدی صدر خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام در عراق شد

مقتدی صدر خواستار استعفای دولت کنونی عراق و برگزاری انتخابات زودهنگام شد.
پلوسی: ترامپ از تحقیقات استیضاح می‌ترسد

نانسی پلوسی اظهار کرد، دونالد ترامپ از تحقیقات استیضاحی که از سوی دموکرات‌ها علیه او به راه افتاده، "می‌ترسد".