امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۴

گانتس: احتمالا انتخابات چهارم هم برگزار می‌شود

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و نخست وزیر دوره‌ای این رژیم احتمال داد، اراضی اشغالی در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۲۱ شاهد برگزاری انتخابات پارلمانی چهارمی باشد.
گانتس: احتمالا انتخابات چهارم هم برگزار می‌شود
شنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۵ |
کد خبر : ۱۱۳۷۵ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر هر فرصتی را که ممکن بود، دادم، با او دیدار کرده و ترغیبش کردم که بودجه جدید را تصویب کند.

وی افزود: رسوایی که دولت در طول سه سال گذشته داشته، با هیچ کلمه‌ای قابل وصف نیست. خلاصه بگویم که ما به سمت انتخابات دیگری می‌رویم و قوی‌تر از آنچه در نظرسنجی‌ها آمده، از این انتخابات بیرون می‌آییم.

گفتنی است، از زمان تشکیل دولت جدید رژیم صهیونیستی در ۱۷ مه ۲۰۲۰، میان حزب لیکود به رهبری نتانیاهو و حزب آبی سفید به رهبری گانتس اختلاف ائتلافی وجود دارد. اختلاف اصلی بر سر بودجه است، حزب آبی سفید از نتانیاهو و وزارت دارایی بارها درخواست کرده با بودجه پیشنهادی موافقت کنند زیرا دولت از سال ۲۰۱۹ بودجه‌ای مشخص نکرده است.

طبق قانون، دولت تل آویو باید تا ۲۵ اوت تکلیف بودجه را مشخص می ‌کرد اما اختلاف اینجاست که نتانیاهو خواهان بودجه‌ برای یک سال است و گانتس بر تصویب بودجه دوساله اصرار می‌ورزد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید