امروز : دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۳

فراخوان جذب استخدام پیمانی برای ۲۰۰ نفر در سازمان حفاظت محیط زیست

سازمان حفاظت محیط زیست برای تامین نیروی انسانی خود از طریق آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۷، ۲۰۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به صورت پیمانی در کلیه استانها جذب می کند.
فراخوان جذب استخدام پیمانی برای ۲۰۰ نفر در سازمان حفاظت محیط زیست
شنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۲ |
کد خبر : ۵۴۵۳ |
اقتصادی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در اطلاعیه سازمان حفاظت محیط زیست آمده است: «سازمان حفاظت محیط زیست برای تامین نیروی انسانی خود بر اساس مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی ۲۰۰نفر از افراد واجد شرایط که در سایت سازمان سنجش اعلام شده است را از طریق آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.

 متقاضیان ثبت‌نام در پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۷ برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً به‌صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org  مراجعه کنند .

ثبت نام آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۷ از روز یکشنبه (۲۳ اردیبهشت ماه) آغاز می‌شود و در روز دوشنبه (۳۱ اردیبهشت ماه)  پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه داوطلبان دقت کنند که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ مذکور برای ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به توضیح است آزمون مذکور در تاریخ  ۱۵ تیرماه برگزار خواهد شد.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، کلیه اطلاعات مربوط به آزمون استخدامی شامل موارد آزمون،مدارک تحصیلی مشمول هر شغل و اطلاعات مربوط به شرایط سنی و غیره در دفترچه پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۷ اعلام شده است.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند