امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

۶۰۰ وکیل از بایدن در برابر "تقلب انتخاباتی" حمایت می‌کنند

جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا، اعلام کرد که کمپین انتخاباتی وی یک گروه ۶۰۰ نفره از وکلا و هزاران داوطلب را گرد هم آورده است تا خود را برای هرگونه "تقلب" که موجب مختل شدن و یا مداخله کردن در انتخابات می‌شود، آماده کنند.
۶۰۰ وکیل از بایدن در برابر "تقلب انتخاباتی" حمایت می‌کنند
جمعه | ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۷:۵۸ |
کد خبر : ۱۰۵۸۴ |
بین الملل
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، خبری، به نقل از رویترز، در سخنرانی در مراسم جمع‌آوری کمک‌های مالی، جو بایدن اظهار کرد: "ما به مبارزه علیه تلاش‌ها برای سوءاستفاده از شیوع ویروس کرونا برای اهداف سیاسی و حمایت از نمایندگان بی‌شمار دولت و مقامات محلی که به سختی کار کردند تا روند رأی‌گیری امن و قابل دسترسی برای همگان به خصوص افراد ضعیف باشد، ادامه می‌دهیم".

این نامزد دموکرات چندین مرتبه از تلاش دونالد ترامپ برای "دزدیدن انتخابات" صحبت کرد، درحالیکه ترامپ بدون هیچ توجیهی اعلام کرد که برگه‌های رأی‌دهی پستی مورد تقلب قرار گرفته‌اند و به نفع دموکرات‌ها دستکاری شده‌اند.

بایدن همچنین با اشاره به اینکه کمپین انتخاباتی‌اش اقدامات بیشتری انجام داده است تا شفافیت انتخابات را تضمین کند، گفت: "بیش از ۱۰ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که به صورت داوطلبانه برای کمپین کار کنند و ما در حال رفتن به ایالات مدنظر هستیم تا به آن‌ها برای حضور در دفاتر انتخابات آموزش دهیم".

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید