امروز : چهارشنبه, 08 بهمن 1393

مهمترین خبرها

تصویر
انتخابات شورایاری‌ها در هاله‌ای از ابهام
چهارشنبه, 08 بهمن 1393
در حالی که بیلبوردهای برگزاری انتخابات شورایاری‌ها در سطح شهر تهران به چشم می‌خورد، اخبار اختلاف بین وزارت کشور و شورای شهر درباره قانونی‌بودن یا نبودن این انتخابات، برگزاری آن را با پرسش‌هایی مواجه کرده است.     به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، از زمان دولت سیدمحمد خاتمی، اصل معطل‌مانده تشکیل شوراها اجرا شد، اما همواره در مورد حدود اختیارات و وظایف شوراها که طبق قانون اساسی" ترتیب آن را قانون معین می‌کند" و اصل هفتم... ادامه مطلب...
تصویر
حبیب ایل‌بیگی با حکم ایوبی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی شد
سه شنبه, 07 بهمن 1393
حجت الله ایوبی طی حکمی حبیب ایل بیگی را به عنوان معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی منصوب کرد.   به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در پی انتصاب  محمد احسانی به عنوان مدیر شبکه یک سیما،  حجت الله ایوبی طی حکمی حبیب ایل بیگی  را که تا پیش از این مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران بود، به سمت معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی منصوب کرد.در متن حکم حبیب ایل بیگی آمده است:«نظر به سوابق ارزشمندتان در مدیریت امور سینمایی به موجب... ادامه مطلب...
تصویر
ثبت‌نام ۸۴ درصدی مردان و ۱۵ درصدی زنان برای انتخابات شورایاری‌ها
سه شنبه, 07 بهمن 1393
سخنگوی ستاد انتخابات شورایاری‌ها محلات شهر تهران گفت: تا صبح امروز ۸۴ درصد ثبت‌نام کنندگان برای شرکت در انتخابات شورایاری‌ها را آقایان و حدود ۱۵ درصدرا بانوان تشکیل داده‌اند. به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، امیرفاضل الهیان، درباره میزان ثبت‌نام‌های صورت گرفته برای چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌های محلات شهر تهران، اظهار داشت: تا صبح امروز یک هزار و 954 مرد و 354 زن برای شرکت در انتخابات شورایاری‌ها ثبت‌نام کرده‌اند... ادامه مطلب...
تصویر
وزیرکشور: انتخاباتی به نام شورایاری‌ها نداریم
دوشنبه, 06 بهمن 1393
وزیر کشور با اشاره به خلاء قانونی وزارت کشور در خصوص اجرای انتخابات شورایاری‌ها گفت: در مقررات و قوانین برای وزارت کشور به عنوان متولی برگزاری انتخابات در کشور تنها انتخابات ریاست جمهوری، مجلس، خبرگان و شوراها تعریف شده است و انتخاباتی به نام شورایاری‌ها نداریم.     به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، عبدالرضا رحمانی فضلی تاکید: برگزاری هر نوع انتخابات و به طور کلی مراجعه به رای مردم در قالب اصناف یا اقشار مختلف، باید در... ادامه مطلب...
تصویر
نمره قبولی رحمانی فضلی در انتخاب یک مدیر
یکشنبه, 05 بهمن 1393
پس از ۷ ماه بلاتکلیفی بلاخره معاون سیاسی وزارت کشور منصوب شد، مدیری که وزیر کشور براساس معیارها و شاخص های اعتدال آنرا انتخاب کرد.     به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بلاخره بعد از ۷ ماه وزیر کشور مهمترین معاون سیاسی خود را منصوب کرد. محمد حسین مقیمی استاندار کنونی استان مرکزی از میان دهها چهره ای که از سوی گروههای سیاسی و رسانه ها برای این معاونت مطرح شده بودند، انتخاب شد. سمتی که به گفته عبدالرضا رحمانی فضلی فراهم‌سازی... ادامه مطلب...
Developed by JoomVision.com

پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات

منتشر کننده خبرهای انتخاباتی در تمام حوزه های خبری، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، علمی و فرهنگی، ورزشی و بین الملل است

پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات

تبلیغات در باز انتخابات

تماس بگیرید: 09190047912

تبلیغات در باز انتخابات تبلیغات در باز انتخابات

خبرخوان سایت

feed-image RSS

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تولبار پایگاه خبری

تحلیلـی باز انتخابـات

دانلود کنید

Get our toolbar!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

____________

ــــــــــــــــــــــــــ

ـــــــــــــــــــــــــ

روزنامه روزان

___________

ـــــــــــــــــــــــــ

باز انتخابات، پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی

ـــــــــــــــــــــــــ

ـــــــــــــــــــــــــ

پایگاه خبری، تحلیلی اعتدال

ـــــــــــــــــــــــــــ

پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات

ـــــــــــــــــــ

مشترک خبرنامه ما شوید

آخرین خبرها

طرح اسامي پنج كانديداي انتخابات رياست‌جمهوري/ نشست سه‌جانبه لاريجاني،‌ قاليباف و رضايي

مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مشخصات خبر

  • کد خبر: 3777
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 20 تیر 1391 ساعت 09:50
  • بازدید: 2828

يك نماينده اصولگراي مجلس نهم خبر داد كه در حال حاضر نام پنج كانديدا يعني قاليباف، محسن رضايي، لاريجاني، جليلي و ولايتي براي ورود به عرصه انتخابات رياست‌جمهوري يازدهم مطرح است.

باز انتخابات، طرح اسامي پنج كانديداي انتخابات رياست‌جمهوري/ نشست سه‌جانبه لاريجاني،‌ قاليباف و رضايي

 

 

به گزارش باز انتخابات، یك نماينده اصولگراي مجلس نهم خبر داد كه در حال حاضر نام پنج كانديدا يعني قاليباف، محسن رضايي، لاريجاني، جليلي و ولايتي براي ورود به عرصه انتخابات رياست‌جمهوري يازدهم مطرح است.

سيدحسين نقوي حسيني اظهار كرد: در اين همين راستا نشست‌هاي مشترك دوجانبه و چندجانبه بين برخي نامزدها مطرح مي‌شود كه از جمله آن گفت‌وگوهايي بين لاريجاني، قاليباف و رضايي صورت گرفته است.

نقوي حسيني گفت: انتخابات يازدهمين دوره رياست‌ جمهوري از جمله مباحث مطرح در محافل سياسي و نامزدهاي اين دوره از انتخابات است كه در همين راستا اين نامزدها با تشكيل ستادهاي انتخاباتي، فعاليت‌ها و رايزني‌هاي خود را شروع كرده‌اند.

وي افزود: نامزدهاي احتمالي انتخابات يازدهمين دوره رياست‌جمهوري در حال حاضر تيم‌هاي فعاليت خود را تشكيل داده و با استان‌ها و شهرستان‌ها ارتباط برقرار كرده‌اند كه برگزاري نشست‌هاي مشترك دو و يا چندجانبه بين برخي نامزدها از جمله فعاليت‌هاي آنها به شمار مي‌آيد.

نماينده مردم ورامين در مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان كرد: طبق شنيده‌ها گفت‌وگوهايي بين علي لاريجاني، محمدباقر قاليباف و محسن رضايي صورت گرفته كه اين امري طبيعي به شمار مي‌آيد چرا كه نامزدهاي احتمالي بايد با يكديگر نشست‌هايي را برگزار كرده و مباحث بين خودشان را براي ورود به انتخابات مطرح كنند.

نقوي حسيني تاكيد كرد: انتخابات رياست‌جمهوري يك حركت محوري و استراتژيك براي نظام است از اين رو نامزدهاي انتخابات بايد با برگزاري گفت‌وگوها و نشست‌هايي، مسائل بين خود را هماهنگ كنند تا حركتي ملي در جهت تقويت منافع نظام صورت گيرد و رقابت‌هاي انتخاباتي به تنش و كشمكش تبديل نشود.

وي همچنين خاطر نشان كرد: شنيده‌‌ام كه پنج گزينه يعني محمدباقر قاليباف، محسن رضايي، علي لاريجاني، علي‌اكبر ولايتي و سعيد جليلي براي ورود به عرصه انتخابات رياست‌جمهوري يازدهم مطرح هستند.

اين نماينده اصولگراي مجلس نهم در پايان در مورد ورود اصلاح‌طلبان به انتخابات رياست‌جمهوري نيز گفت: در اين رابطه نيز شنيده‌ام كه اصلاح‌طلبان با كارگزاران به توافقاني رسيده‌اند كه تاكنون آن را رسانه‌اي نكرده‌اند.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

 

اضافه‌ كردن نظر

تمام جاهای خالی را پر کنید


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی