امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری سیاسی

میرزایی: اصلاح قانون انتخابات با موانع جدی روبروست

یک عضو فراکسیون امید مجلس با بیان این که برخی موضع گیری‌ها در خصوص اصلاح قانون انتخابات در بیان مساله بوده نه در راستای حل مساله، گفت:‌ به نظر می‌رسد اصلاح قانون انتخابات با موانع جدی روبرو شده است.
یک فعال سیاسی: نبود کارکرد حزبی، یکی از اشکالات سیستم انتخاباتی است

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه با استانی شدن انتخابات سطح نخبگی مجلس افزایش نمی‌یابد، گفت: باید به سمت اصلاح کلی قانون انتخابات و حاکم کردن کارکرد حزبی در انتخابات برویم.
مسئول واحد آموزشهای فرهنگی و هنری" اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد

طی حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، "حسین جعفر بگلو" به سمت "مسئول واحد آموزشهای فرهنگی و هنری" اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.
 غایبان جشن ۴۰ سالگی انقلاب
انقلاب اسلامی در چهل سالگی

۴۰ سال می‌گذرد؛ از روزی که مردم ایران به رهبری خمینی کبیر، نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را کنار زدند و یک جمهوری به پا کردند؛ جمهوری اسلامی. ۴۰ از قدیم عددی خاص به حساب می‌آمده؛ عدد بلوغ، کامل شدن و به اوج رسیدن. حالا اما بسیاری از کسانی که نهال انقلاب اسلامی را کاشته و آبیاری کردند، ۴۰ سالگی و ثمره این درخت را نمی‌بینند.
6 ایرانی در فهررست برترین‌های سال 2018

شش ایرانی در فهرست ۵۰۰ هنرمند برتر سال 2018 جهان قرار گرفتند.
احتمال رد شدن طرح استانی شدن انتخابات در مجمع تشخیص
مظفر مطرح کرد؛

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره استانی شدن انتخابات گفت: این طرح در مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به این که به کاهش مشارکت مردم می‌انجامد رد خواهد شد.
سجادی: اصولگرایان باید بتوانند در شهرهای بزرگ فهرست مشترک داشته باشند

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:‌ رویکرد اصلی، راهبرد و استراتژی ما این است تا اصولگرایانی که بعضا پراکنده هستند هرچه بیشتر در یک قالب و همگرایی مناسب قرار بگیرند تا بتوانند در شهرهای بزرگ فهرست مشترک داشته باشند.