امروز : یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۲

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری سیاسی

 بی تفاوت مجلس به گرانی‌ها و فشار اقتصادی بر روی مردم
اختصاصی / بعداز دو هفته مرخصی و تفریح

مجید قاضی‌پور- وکلای ملت بعداز دو هفته مرخصی، تفریح، عزاداری، تویئتر و اینستاگرام بازی این هفته به محل کار خود بازگشتند و کمیسیون‌های تخصصی برنامه‌های هفتگی خود را اعلام کردند ولی در این بین برنامه‌های کمیسیون اقتصادی خبری از اینکه گرانی دغدغه این کمیسیون مهم مجلس باشد به دیده نمی‌شود.
بررسی استیضاح وزیر صنعت در دستور کار کمیسیون صنایع مجلس
دستور هفتگی کمیسیون‌های تخصصی

جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس در هفته جاری پس از دو هفته تعطیلات تابستانی برگزار می‌شود و بررسی استیضاح وزیر صنعت و بررسی ساختار جدید وزارت خارجه از جمله دستورکارهای این هفته کمیسیون های تخصصی است.
عبدالله: بستن دفاتر کمیسیون به شفافیت انتخابات کمکی نمی‌کند

در پی جدال تازه کمیسیون انتخابات و احزاب افغانستان، رئیس اجرایی دولت کابل تصریح کرد که بستن دفاتر کمیسیون هیچ کمکی به شفافیت انتخابات نمی‌کند.
حزب «اعتماد ملی» دو شقه شد

حجت‌الاسلام والمسلمین رسول منتجب‌نیا در واکنش به‌ برگزاری کنگره اعلام‌شده حزب اعتماد ملی توسط الیاس حضرتی در تاریخ‌ 6 مهر، رسما اعلام کرد که این کنگره را غیرقانونی می‌داند و در آن شرکت نمی‌کند. او تاکید کرد که حزب جدیدی را ایجاد می‌کند.
 پیام ناطق‌نوری درباره آخوندی؛ «دیگر از وی حمایت نمی‌کنیم»
علیرضابیگی عنوان کرد

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ آقای ناطق‌نوری پیام داده هزینه آخوندی برای ما زیاد شده و نمایندگان دیگر خودشان می‌دانند چه کار کنند.
تاجرنیا: اگر به شرایط انتخابات برگردیم باز هم روحانی را انتخاب می‌کنیم

فعال اصلاحات گفت: اصلاح‌طلبان اگر به شرایط انتخابات برگردند طبیعتاً بین موجودین باز هم روحانی را انتخاب خواهند کرد.
بختیار: قوای سه‌گانه با الگوگیری از انتصابات رهبری هرچه سریع‌تر از جوانان استفاده کنند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: قوای سه‌گانه با الگوگیری از انتصابات اخیر مقام معظم رهبری هرچه سریع‌تر نسبت به استفاده از جوانان خلاق در بخش‌های مختلف اقدام کنند.