امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۸

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس سیاسی

 سامانه‌ای که پهپاد آمریکایی را ساقط کرد کاملاً ایرانی است
ظریف:

محمدجواد ظریف تاکید کرد، سامانه‌ای که پهپاد آمریکایی را بر فراز آبهای خلیج فارس هدف قرار داد، کاملاً ایرانی بود.
پیام‌های انتخابات استانبول
/تحلیل- حریت/

"انتظار می‌رفت در انتخابات محلی استانبول اکرم امام‌اوغلو به پیروزی برسد اما تا این حد اختلاف آرا را کسی پیش بینی نمی‌کرد."
دبیرکل حزب همدلی: جوانگرایی قالیباف را قبول ندارم

دبیرکل حزب همدلی گفت: هیچ ژنرالی اصلاح‌طلب و اصولگرایی در جریان ما جایی ندارد. ما جوانگرایی قالیباف را قبول نداریم و معتقدیم باید با روش جدید وارد عمل شد.
پایان رأی‌گیری در انتخابات شهرداری استانبول

روند رأی‌گیری انتخابات شهرداری استانبول به پایان رسید و شمارش آرا آغاز شد.
تجری: ۵۰ رای باطله در انتخاب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ غیر قابل قبول است

نماینده مردم قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی، ۵۰ رأی باطله در انتخابات ریاست کمیسیون اصل ۹۰ را غیر قابل قبول و این انتخابات را مخدوش دانست.
ترکیب هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی در سال پایانی مجلس دهم + گرایش فراکسیونی

با برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم، ترکیب هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس در سال چهارم مشخص شد.
«ذوالنور» رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شد

مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در آخرین سال کاری دوره دهم شد.
فراکسیون ولایی هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی را در دست گرفت
در سال پایانی مجلس دهم

انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در چهارمین سال کاری دوره دهم برگزار شد و به دنبال آن ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون نسبت به سال گذشته تغییر کرد.
اطلاعات و انتصابات به اتاق شیشه‌ای می‌روند

دادگاه‌های پرونده‌های فساد که در چند ماه گذشته برگزار می‌شود، دو محور مشترک داشته‌اند؛ یکی انتصاب صوری برخی افراد بی صلاحیت به عنوان اعضای هیأت مدیره و سوء استفاده پشت پرده‌های فساد از بی اطلاعی آنها و دیگری دورزدن قانون در نبود سیستم شفافیت مدیریتی.
دو انتصاب جدید در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
با حکم شهیدی نیا صورت گرفت؛

براساس برنامه ای که سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برای اصلاح ساختار ICT و یکپارچه سازی واحدهای مرتبط دارد، دو جابجایی در این سازمان انجام شد.
روایت ائتلاف‌های اصولگرایانه

جبهه‌ای که فراتر و فراگیر از جمناست اما نه نامش مشخص است و نه تفاوت هایش با جمنا و نه اینکه دقیقاً چه کسانی عضو آن هستند. مشخص نیست اصلاً اصولگرایان چه اصراری برای این جبهه بازی های یک بارمصرف در آستانه هر انتخابات دارند.
تاکید وزیر کشور بر بی‌طرفی استانداران و فرمانداران در انتخابات
در فراکسیون نمایندگان ولایی انجام شد

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: وزیر کشور در جلسه امروز فراکسیون تاکید کرد که مدیران، استانداران، فرمانداران و بخشداران وزارت کشور باید در انتخابات بی‌طرف باشند و حق ندارند جناحی و سیاسی ورود پیدا کنند.
 صدور احکام انشایی یا ابلاغ داخلی ممنوع
بخشنامه تعیین و انتصاب مشاور ابلاغ شد؛

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بخشنامه انتصاب مشاوران در چارچوب پست‌های مصوب سازمانی را به ادارات آموزش‌وپرورش کل کشور، سازمان‌ها، دفاتر و دانشگاه‌های شهیدرجایی و فرهنگیان ابلاغ کرد.
ترامپ برای انتخابات به ایران نیاز دارد
مشاور رسانه‌ای دفتر روحانی:

«دونالد ترامپ اگر بخواهد دست به حرکتی بزند که دستاورد قابل ملاحظه‌ای برای انتخابات آینده در آمریکا داشته باشد، یکی از آنها این است که با ایران به توافق برسد.»