امروز : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس سیاسی

تاجرنیا: انتخابات پیش رو در دو قطب اصلی شکل می‌گیرد

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: انتخاب افکار عمومی بین دو لیست اصلاح طلبان و اصولگرایان خواهد بود.
مراسم تکریم و معارفه اعضای هیأت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران

مراسم تکریم و معارفه اعضای هیأت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران با حضور معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در محل کانون برگزار شد.
اختلافی بین اصولگرایان وجود ندارد
زاهدی:

یک نماینده اصولگرای مجلس نیز با تاکید بر اینکه اختلافی بین اصولگرایان وجود ندارد، گفت: باید چتر اصولگرایی بازتر شده و همه نیروهای انقلابی و ولایی در زیر این چتر قرار گیرند لذا اگر اصلاح‌طلبان چنین شرایطی داشته باشند می‌توانند در لیست ما قرار گیرند.
وزیر اسرائیلی: فقط خدا تعیین ‌کننده نخست وزیر جدید است نه مردم!

وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی گفت، تنها خداست که تعیین می‌کند بنیامین نتانیاهو پس از انتخابات آتی کنست در پست خود باقی خواهد ماند یا نه.
رسانه‌ها در معرفی کاندیداهای انتخابات به کادرسازی توجه کنند
یک مدرس دانشگاه:

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان گفت: نقش اصلی رسانه‌ها تشویق همه مردم برای برگزاری یک انتخابات خوب و افزایش دانش سیاسی مردم است و می‌توانند برای آینده با معرفی کاندیداهای جوان به کادرسازی و چهره‌سازی‌ بپردازند.
تا زمانی که منافع‌مان تامین شود در برجام می‌مانیم
با حضور در فراکسیون مستقلین عراقچی:

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت که تا زمانی که منافع ایران تامین شود ایران در برجام می‌ماند.
ارزیابی کارنامه وزراء در خصوص‌ انتصاب بانوان

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به سیاست‌گذاری دولت دوازدهم در حوزه مشارکت ۳۰ درصدی زنان توانمند در اداره کشور اعلام کرد: در حال حاضر بانوان ۴۱ درصد از بدنه دولت را تشکیل می‌دهند با این‌حال در تلاش هستیم تا رشد انتصاب بانوان در استان‌ها را از رقم ۱۷.۵ درصد به ۳۰ درصد در پایان دولت دوازدهم برسانیم.
وزیر اطلاعات: باید از دو قطبی شدن دانشگاه ها در دوران انتخابات جلوگیری کرد

وزیر اطلاعات تاکید کرد که باید از دو قطبی شدن فضای دانشگاه ها در دوران انتخابات و موج سواری دشمنان جلوگیری کرد.
 دبیرکل، شورای مرکزی و هیأت عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان انتخاب شدند
در پایان بیست‌ودومین کنگره سراسری؛

بیست‌ودومین کنگره سراسری «اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان» به میزبانی دانشگاه فرهنگیان مشهد با برگزاری انتخابات شورای مرکزی، هیأت عالی نظارت و نیز دبیرکل این تشکل دانشجویی، به پایان رسید.
برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در برخی از شهرها و حوزه‌های انتخاباتی
سخنگوی ستاد انتخابات کشور خبر داد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: با رایزنی‌ها و تفاهم با شورای نگهبان امیدوار هستیم در تعدادی از شهرها یا حوزه‌های انتخاباتی، انتخابات به صورت تمام الکترونیک برگزار شود که این نویدبخش سیستم جدیدی از برگزاری انتخابات و تضمین سلامت آن است.
ورود دستگاه‌های نظارتی و نیروهای مسلح به انتخابات را گزارش می‌دهیم
معاون سیاسی وزیر کشور:

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: هرگاه دستگاه‌های ناظر و سایر دستگاه‌های نظارتی و نیروهای مسلح قصد داشتند، در زمینه انتخابات ورود پیدا کنند، باید گزارش آن را تهیه کرده و منعکس کنیم. باید به مردم نشان دهیم که انتخاب آن‌ها نقش اصلی و اساسی دارد.
کارگزاران از رهبری اصلاحات عبور می‌کند؟

اعضای حزب کارگزاران درباره گفت‌وگوی اخیر کرباسچی توضیح دادند.
وزیر کشور: رایزنی با شورای نگهبان به معنای دور زدن قانون نیست

وزیر کشور با اشاره به رایزنی خود با شورای نگهبان در خصوص انتخابات، گفت: این رایزنی به معنای دور زدن قانون یا ایجاد راه میانبر نیست.
مرعشی: در انتخابات اصلا با لاریجانی همکاری نمی‌کنیم

«ما هیچ قصد همکاری با آقای لاریجانی نداریم. آقای لاریجانی خودشان هم هنوز تکلیف‌شان با بقیه اصولگرایان روشن نیست...در جبهه اصلاحات ممکن است نظرات متفاوت باشد ولی به هر حال نظام تصمیم‌گیری در این جبهه جمعی است. نظر هیچ فرد و حزبی، تصمیم جبهه اصلاحات تلقی نخواهد شد. در فرآیند تصمیم‌گیری‌ها، جبهه اصلاحات تصمیم نهایی‌اش را خواهد گرفت.»
باهنر: غلظت توهم توطئه ما بالاست

به لابی گری شناخته می‌شود. اگر چه در هفت مجلس بر کرسی نمایندگی تکیه زده اما در مجالس هفتم و هشتم و نهم بود که به چهره تأثیرگذار در تصویب لوایح و طرح‌ها و مهم‌تر از آن جلوگیری از استیضاح وزرا شهره شد.