انتخابات مجمع عمومی جامعه حرفه ای هتلداران استان مرکزی برگزار شد

انتخابات مجمع عمومی جامعه حرفه ای هتلداران استان مرکزی با حضور مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین الملل وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.
انتخابات مجمع عمومی جامعه حرفه ای هتلداران استان مرکزی برگزار شد
شنبه | ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۹ |
کد خبر : ۱۰۴۲۶ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علیرضا ایزدی پنجشنبه هشتم خردادماه در حاشیه مجمع عمومی جامعه حرفه ای هتلداران استان مرکزی با اشاره به تنظیم اساسنامه جدید از سوی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی و همفکری جامعه هتلداران کشور و ابلاغ از سوی وزیر، اظهار کرد: این اساسنامه ارتقای جامعه هتداران به عنوان یک جامعه حرفه ای را رقم زده است.

وی تصریح کرد: این تصمیم ارتقای جایگاه هتل ها را به دنبال خواهد داشت و هتلداران می توانند تصمیم گیرنده باشند. این شرایط به تسهیل پروسه سرمایه گذاری کمک می کند و از طرفی نگاه تخصصی را به صنعت هتلداری تزریق و افزایش کمی و کیفی خدمات رسانی را میسر می کند.

ایزدی با اشاره به فعالیت جامعه هتلداران در استان مرکزی، گفت: پس از بررسی های متعدد، استان مرکزی پروسه لازم را طی کرد و اساسنامه با حضور همه هتلداران استان تصویب شد و انتخابات مربوطه از جمله تعیین هیات مدیره و بازرس نیز انجام گرفت. امیدواریم با تعامل با اداره کل میراث فرهنگی بتوان جایگاه هتداران را ارتقا بخشید و تعامل بهتری برای تمدید پروانه و صدور مجوزها صورت گیرد.

وی با اشاره به دغدغه هتلداران استان مرکزی، افزود: بیماری کرونا به عنوان یک مشکل جهانی مطرح است و تاثیر مستقیم و بدی بر صنعت گردشگری و هتلداری جهان، کشور و استان مرکزی داشته است و در حال پیگیری و اتخاذ تصمیمات برای کاهش حجم خسارات وارده هستیم. امیدواریم مصوبه 3800 میلیارد تومانی به سرعت عملیاتی شود و در حوزه تامین اجتماعی و امور مالیاتی نیز فعالیتی مدنظر است که به زودی اعلام خواهد شد.

ایزدی اضافه کرد: از نظر کمی هتل ها و مجتمع های اقامتی استان مرکزی قابل مقایسه با سایر استان های برخوردار از صنعت گردشگری نیست، اما با پیگیری صورت گرفته امروز استان در حوزه هتلداری صاحب کرسی است و جایگاه تصمیم گیری و تاثیرگذاری دارد.

در انتخابات مجمع عمومی جامعه حرفه ای هتلداران استان مرکزی از کل آرای ماخوذه مهرداد سمیعی با حداکثر آرا به عنوان رییس جامعه هتلداران، ستوده نایب رییس، عیوضی خزانه دار و مهدی رمضانی به عنوان بازرس جامعه هتلداران برای مدت چهار سال انتخاب شدند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید