امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۰
دبیرکل انجمن اسلامی معلمان:

عارف باید استعفای خود را به شورای سیاستگذاری اعلام می‌کرد

دبیرکل انجمن اسلامی معلمان گفت: عارف باید جلسه شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان را تشکیل می داد و استعفای خود را اعلام می‌کرد.
عارف باید استعفای خود را به شورای سیاستگذاری اعلام می‌کرد
جمعه | ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۸:۰۳ |
کد خبر : ۱۰۵۸۷ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، داوود محمدی، در پاسخ به این پرسش که چرا استعفای محمدرضا عارف را به اطلاع شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نرسانده است، اظهار کرد: در این مدت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تعطیل بوده و جلسه‌ای نداشته است و وقتی جلسه‌ای تشکیل نشود، این مسائل هم مطرح نمی شود.

وی ادامه داد: خود عارف می توانست استعفای خود را اعلام کند. او رئیس شورای عالی سیاستگذاری است و باید جلسه این شورا را تشکیل می داد و استعفای خود را مطرح می کرد. البته این حرف‌ها خیلی مهم نیست چون بالاخره استعفای او علنی شد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره اینکه چرا عارف استعفایش را به او اعلام کرده است، خاطرنشان کرد: شورای سیاستگذاری زاییده و دنباله‌رو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است. شورای هماهنگی متشکل از احزاب اصلاح‌طلب است ولی شورای سیاستگذاری ترکیبی از احزاب و شخصیت‌های صاحب نفوذ اصلاح طلب است که در سال 94 با هدف مشارکت در انتخابات ایجاد شد.

محمدی تصریح کرد: بر اساس قانون جدید احزاب، فعالیت انتخاباتی باید در قالب جبهه انجام می شد و بنابراین من در سال گذشته از طرف اصلاح طلبان، مجوز فعالیت جبهه‌ای به نام جبهه اصلاح طلبان ایران را گرفتم و شورای سیاستگذاری در قالب این جبهه فعالیت کرد. اگر این جبهه نبود، شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان هم نمیس توانست فعالیت انتخاباتی کند.

وی در پایان گفت: شاید عارف به دلیل اینکه من مجوز جبهه اصلاح‌طلبان را گرفته ام استعفایش را به من اعلام کرد در حالیکه او رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان بوده و باید استعفایش را به همین شورا اعلام می کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید