امروز : چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۱

کیانی جایگزین مازیار ناظمی در فدراسیون اتومبیلرانی شد

وزارت ورزش و جوانان شهزاد کیانی را به عنوان سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جایگزین مازیار ناظمی کرد.
کیانی جایگزین مازیار ناظمی در فدراسیون اتومبیلرانی شد
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۵ |
کد خبر : ۱۱۰۴۵ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، پس از کاندیداتوری مازیار ناظمی در انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، شهزاد کیانی را به عنوان سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی معرفی کرد.

بر این اساس جلسه معارفه سرپرست جدید فدراسیون امروز با حضور خسروی، مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و علیرضا باقری، کارشناس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها به عنوان نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، شهزاد کیانی، مازیار ناظمی، فیروزه سید مهدی و پرسنل اداری فدراسیون برگزار شد و پس از سخنان ناظمی، خسروی و کیانی متن حکم سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به شهزاد کیانی توسط قربانی قرائت و توسط خسروی تحویل وی شد.

متن حکم به شرح ذیل است: جناب آقای شهزاد کیانی با توجه به تعهد و تجربه جنابعالی در امور مدیریتی و به استناد اختیارات مندرج در ذیل ماده ۱۰ اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب می‌شود. شایسته است ضمن انجام امور جاری فدراسیون، با هماهنگی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اقدام کنید. توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه ایزد متعال خواستارم. مسعود سلطانی فر

به گزارش ایسنا، مازیار ناظمی، مسوول پیشین روابط عمومی وزارت ورزش، ۷ بهمن ماه به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد تا انتخابات را برگزار کند اما پس از  گذشت ۷ ماه از سکانداری فدراسیون اتومبیلرانی، وی نیز نامزد ریاست این فدراسیون شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید