امروز : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

فرمانداران جدید سه شهر معرفی شدند

فرمانداران جدید ملکان، تفرش و کوه‌سرخ معرفی شدند.
فرمانداران جدید سه شهر معرفی شدند
شنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۷ |
کد خبر : ۱۱۱۰۶ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، فرماندار جدید ملکان در جلسه شورای اداری این شهرستان معرفی شده و از خدمات و تلاش‌های صابر تقویمی، فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی در این جلسه، گذر از شرایط حساس کنونی و جنگ اقتصادی را نیازمند مدیریت خاص و ویژه دانست و گفت: دشمنان با جنگ رسانه‌ای به دنبال نفوذ در بین مردم و ایجاد نارضایتی در میان افکار عمومی هستند.

جهانگیر اسکندرزاده با بیان این‌که قدرت مدیریتی کشور در مدیریت بیماری کرونا آشکار شد، افزود: برخلاف عجز و ناتوانی کشورهای پیشرفته و مدعی اروپایی و آمریکا، کشورمان به خوبی از عهده کنترل این بیماری برآمده و الگویی برای دنیا شد.

وی در ادامه خدمت به مردم و رعایت حال مردم را وظیفه اصلی مسئولان دانست و اظهار داشت: باید به مردمی که بیش از چهار دهه است تمام فشارها و مشکلات را تحمل کرده‌اند خدمت کنیم.

وی افزود: حفظ وحدت و همدلی و همچنین توجه به توانمندی‌های داخلی و استفاده از ظرفیت مسئولان در رفع مشکلات و توسعه مناطق مختلف کشور موثر است و در این میان نباید مسائل جناحی و حزبی و قومی اثرگذار باشد.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، اسکندرزاده همچنین مسئولان شهرستان ملکان را به همکاری با فرماندار جدید این شهرستان فراخواند و بر اهتمام همه ادارات شهرستان برای حل مشکلات مردم تأکید کرد.

نقی محمدی متولد 1349 در میاندوآب، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از نیروهای وزارت کشور است که پیش از این به عنوان بخشدار گوگان در شهرستان آذرشهر و بخشدار سراجو در شهرستان مراغه و همچنین عضو شورای اسلامی شهرستان میاندوآب خدمت کرده است.

طی حکمی از سوی وزیر کشور، فرمانداران خنداب و تفرش منصوب شدند

طی احکامی جداگانه از سوی وزیر کشور و بنابر پیشنهاد استاندار مرکزی، " حسن خزائی پور" به سمت فرماندار شهرستان خنداب و "عبدالرضا حاج‌علی‌بیگی" به سمت فرماندار تفرش منصوب شدند.

در احکام رحمانی فضلی خطاب به خزائی پور و حاج علی بیگی آمده است:

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" موفق باشید.

پیش از این " خزائی پور بعنوان " فرماندار شهرستان فراهان و "عبدالرضا حاج علی بیگی" نیز بعنوان فرماندار خنداب مشغول به خدمت بود.

حاج علی بیگی سابقه فعالیت به عنوان بخشداری مرکزی اراک و عضو شورای اسلامی کارچان و فرمانداری خنداب را در کارنامه کاری خود دارد همچنین خزائی پور نیز سوابق مدیریتی همچون مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی، بخشداری زالیان، بخشداری مرکزی شازند و بخشداری قره‌کهریز را در کارنامه خود دارد.

همچنین وزیر کشور، رضا رمضانی طرقی به سمت فرماندار شهرستان کوهسرخ منصوب کرد

 بنا بر گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی رضا رمضانی طرقی را به سمت فرماندار شهرستان کوهسرخ منصوب کرد.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به رضا رمضانی طرقی آمده است:

«به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان رضوی به سمت فرماندار شهرستان کوهسرخ منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای "مدظله‌العالی" موفق باشید.»

رضا رمضانی پیش از این نیز در تیر ماه به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کوهسرخ معرفی شده بود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید