امروز : پنج شنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۲

تگزاس آماده سرکوب اعتراضات پس از انتخابات می‌شود

تگزاس برای اعزام ۱۰۰۰ نیرو به پنج شهر مهم در سراسر این ایالت به منظور "جلوگیری از هرگونه آشوب مدنی" پس از انتخابات سه نوامبر آماده می‌شود. فروشگاه‌ها در واشنگتن دی‌سی هم پنجره‌هایشان را با تخته محافظ می‌پوشانند.
تگزاس آماده سرکوب اعتراضات پس از انتخابات می‌شود
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۴۹ |
کد خبر : ۱۱۲۶۲ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ژنرال جیمز براون از گارد ملی تگزاس به اکسپرس نیوز گفت: این اقدام با هدف حمایت از نیروهای محلی است، همانطور که ما در گذشته برای جلوگیری از وقوع هرگونه آشوب مدنی در شهرهای مختلف درون تگزاس نیرو مستقر کردیم.

براساس اعلام گارد تگزاس، نیروهای پشتیبان به شهرهای هیوستون، دالاس، فورت ورث، آستین و سن آنتونیو در این ایالت اعزام می‌شوند.

در همین حال، ساختمان‌های تجاری در نزدیکی کاخ سفید از روز دوشنبه برای پوشاندن پنجره‌هایشان با تخته‌های چوبی و جلوگیری از وارد آمدن خسارت‌های ناشی از اعتراضات مردمی اقدام کرده‌اند. در ایالت واشنگتن تا ۳۰۰ سرباز گارد ملی برای کنترل ناآرامی مدنی تحت آموزش قرار دارند.

در نیویورک سیتی هم تدابیر مشابهی در دستورکار است و اداره پلیس نیویورک‌ سیتی هر روز در حال آموزش نیروهاست و در حال استقرار صدها پلیس پشتیبان است.

اف‌بی‌آی و مقام‌های محلی در چندین ایالت هم در حال برگزاری مانور هستند و بدترین سناریوها را مدنظر دارند تا در صورت انتشار گزارش‌هایی از خشونت و ارعاب رای‌دهندگان در آستانه انتخابات، هماهنگی را ارتقا دهند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید