امروز : پنج شنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

نرم افزار انتخابات شورای دانش آموزی در شاد بارگذاری شد

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای از بارگذاری نرم افزار انتخابات شورای دانش آموزی در شاد خبر داد.
نرم افزار انتخابات شورای دانش آموزی در شاد بارگذاری شد
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۰۱ |
کد خبر : ۱۱۲۶۵ |
سیاسی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات، در این اطلاعیه ‌ ضمن پوزش به دلیل تاخیر پیش آمده ذکر شده است: به اطلاع دانش آموزان و مدیران واحدهای آموزشی می رساند، هم اکنون نرم افزار انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس در پیام رسان شاد در اختیار قرار مدیران مدارس قرار گرفته که پس از وارد کردن اسامی ومشخصات داوطلبان ، انتخابات برگزار خواهد شد و تا ۹ شب روز پنجشنبه هشتم آبان ۹۹ ادامه خواهد  داشت که اختلال در کلاسهای آموزشی آنلاین وارد نکرده و دانش آموزانی که از گوشی اولیای خود استفاده می کنند به مشکلی برنخورند و به تدریج و آرامش انتخابات انجام گیرد.

 
این اطلاعیه می افزاید: مدیران از طریق دکمه ورود به مدرسه* من* در وسط صفحه اصلی شاد به فضای انتخابات وارد شده و مشخصات داوطلبان را وارد و ثبت کنند. به دانش آموزان توصیه می شود به تدریج از عصر امروز برای انتخابات از طریق آیکون ورود به مدرسه* *من** در وسط صفحه اصلی شاد،اقدام و شروع به رای دادن کنند.


در ادامه این اطلاعیه آمده است: به دلیل تاخیر پیش آماده فرصت انتخابات در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته نیز برقرار خواهد بود و دانش آموزان در این دو روز نیز می توانند در انتخابات شرکت کنند لذا عجله ای نداشته باشند و به تدریج در رای گیری شرکت کنند.

بر اساس اطلاعیه مذکور «در صورت بروز هرگونه مشکل فنی در سامانه شاد می توانید با واحد پشتیبانی شاد به شماره 
 *02143081* تماس بگیرید».

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید