امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۷
استاندار تهران عنوان کرد،

آسیب شناسی انتخابات گذشته نقشه راه انتخابات پیش رو/تأثیردستگاه های احرازهویت در شفافیت انتخابات

استاندار تهران تاکید کرد: آسیب شناسی انتخابات گذشته نقشه راهی برای انتخابات پیش رو است.
آسیب شناسی انتخابات گذشته نقشه راه انتخابات پیش رو/تأثیردستگاه های احرازهویت در شفافیت انتخابات
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۵ |
کد خبر : ۱۱۸۶۵ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه مرتبط با انتخابات در استان تهران با محوریت فناوری اطلاعات گفت: با اقدامات صورت گرفته، حوزه آی تی و توسعه دولت الکترونیک روند رو به تکامل دارد که از زحمات همکاران این حوزه تشکر و قدردانی می‌کنیم. در استان تهران زودتر از وزارت کشور جلسات هماهنگی انتخابات آغاز شده تا کمبودها و خلاءها مرور و بررسی شود تا با فرصت زمانی به سمت حل مشکلات حرکت کنیم.

وی افزود: دستگاه های احراز هویت در شفافیت برگزاری انتخابات موثر بوده است و بایستی کیفیت کار ارتقاء پیدا کند، بر همین اساس آسیب شناسی انتخابات ادوار گذشته می تواند اثرگذاری مطلوبی داشته باشد.

در ادامه این جلسه شکراله حسن بیگی گفت: برای انتخابات سال ۱۴۰۰ در تهران حدود ۴۰۰۰ صندوق اخذ رأی پیش بینی شده است و علاوه بر فراهم کردن ۸۰۰۰ دستگاه تمام الکترونیکی، امکانات فناوری اطلاعات در استانداری تهران و دستگاه های احراز هویت برای تمامی شعب اخذ رأی فراهم می شود.

وی با اشاره به اینکه با همکاری و تعامل تمامی همکاران و دستگاه ها، استان تهران در دوم اسفند ۹۸ به رتبه چهارم انتخابات ارتقاء پیدا کرد، افزود: به لحاظ اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو، از سه ماه پیش برگزاری جلسات انتخابات شهرستانی در سطح استان تهران آغاز شده است و مسائل و مشکلات مربوطه پیگیری می شود و از یک ماه دیگر در اسفندماه جلسات ستاد انتخابات با حضور استاندار تهران برگزار می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران تاکید کرد: سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران منوط به برگزاری شایسته انتخابات در استان تهران است؛ دقت در شمارش تک تک آرا و نتایج و تجمیع آرا بسیار حائز اهمیت است. بنابراین با نظارت های مستمر آرا در همان محل شعبه اخذ رأی تجمیع می شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید