امروز : جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۱۳

سرپرست فرمانداری رودبار جنوب معرفی شد

طی مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان و مسئولین شهرستانی، «علی پرورش» به عنوان سرپرست فرمانداری رودبار جنوب معرفی شد.
سرپرست فرمانداری رودبار جنوب معرفی شد
سه شنبه | ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۹ |
کد خبر : ۱۳۳۵۳ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از ایسنا، دکتر«محمدصادق بصیری» معاون استاندار کرمان ۲۷ مهرماه در این مراسم با بیان اینکه وظایف فرمانداران هماهنگ کردن دستگاه‌ها و سازمانهای اجرایی برای خدمت به مردم است، اظهار کرد: ایران، کشوری اسلامی است بنابراین فرمانداران آن نیز باید دیانت و دینداری را رکن اساسی و سرلوحه وظایف خود قرار دهند.

وی افزود: دولت ما دولتی انقلابی، مردمی و ولایی است که وظیفه ما مسئولین حول محور و چارچوب ولایت فقیه است.

بصیری تصریح کرد: جمهوری اسلامی، کشوری انقلابی با محوریت ائمه جمعه و روحانیت است که باید طبق فرامین انقلاب و رهبری پیش رود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان با تاکید بر اینکه مردم در اولویت اول خدمت رسانی قرار دارند، گفت: مسئولین باید بدون هیچ خط و گرایش سیاسی مخصوصا در مناطق جنوب که نیاز به خدمت خالصانه دارند، خدمت کنند و امیدوارم مسئله جازموریان که خواسته مردمان جنوب است را با رایزنی وزارت کشور به بهترین نتایج برسانیم.

وی بیان کرد: نگاه ویژه به ظرفیت‌های استان باید در تمام زمینه ها مورد توجه قرار گیرد و در این راستا انتظار می‌رود فرماندار رودبار جنوب با کمک شورای تامین؛ ظرفیت‌ها و امکانات خدادادی این منطقه که بسیار زیاد است را شناسایی و در راستای فعالسازی و بهره‌وری از آنها در راستای توسعه منطقه قدم بردارد.

بصیری سلامت مردم را یکی دیگر از وظایف اصلی فرمانداران دانست و گفت: ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا تاکنون وظایف خود در راستای کنترل بیماری را به خوبی انجام داده که همین امر سبب شده شهرستان رودبار جنوب در وضعیت آبی کرونایی قرار گیرد اما همچنان باید پیشگیری در دستور کار مدیران شهرستانی و مردم قرار گیرد.

گفتنی است: در این مراسم از تلاش‌های «محمود قانعی فرد» تقدیر و «علی پرورش» به عنوان سرپرست فرمانداری رودبار جنوب معرفی شد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید