امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۵

«جعفرسلگی» به عنوان سرپرست جدید فرمانداری نهاوند منصوب شد

با حکم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، «جعفر سلگی» به‌عنوان سرپرست جدید فرمانداری نهاوند منصوب شد.
«جعفرسلگی» به عنوان سرپرست جدید فرمانداری نهاوند منصوب شد
پنج شنبه | ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۴ |
کد خبر : ۱۳۵۶۰ |
سیاسی
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، روز پنج‌شنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان، مدیرکل‌بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس و سایر مسئولان شهرستان جعفر سلگی به‌عنوان سرپرست جدید فرمانداری نهاوند منصوب شد و از زحمات مراد ناصری فرماندار سابق نهاوند قدردانی شد.

معاون سیاسی استاندار همدان در این آیین، گفت: نهاوند را با نام شهیدان قدوسی، حیدری، حاج‌میرزا سلگی، احمدوند طالبیان و گروه انقلابی ابوذر می‌شناسیم.

مهدی باب‌الحوائجی اظهارکرد: شهادت شهید پهلوان «مهدی رفیعی» که در مبارزه با سوداگران مرگ به شهادت رسید را به خانواده این عزیز و نیروی انتظامی تسلیت می‌گوییم.

وی افزود: نهاوند شهرستانی زرخیز و قهرمان‌پرور و موثری در استان همدان و غرب کشور است.

باب‌الحوائجی ادامه داد: به برکت وجود خون شهدا و رهبری امام راحل و منویات مقام معظم رهبری با سیاست‌های نورانی، دولت سیزدهم در جهت خدمت‌رسانی به مردم و موفقیت جمهوری اسلامی ایران گام بر می‌دارد.

معاون سیاسی استاندار همدان، بیان کرد: ️مسئولیت داشتن در نظام مقدس جمهوری اسلامی رحمت و نعمت است که شکرگذاری آن خدمت به مردم و حرکت در روان‌سازی زندگی مردم است.

باب‌الحوائجی یادآوری کرد: هیچ شانی بجز خدمت به مردم در تقویت نظام، به‌عنوان فرزندان همین مردم برای خودمان قائل نیستیم و از بدرقه خوب مردم از ناصری فرماندار سابق، مشخص است که ایشان خدمت کرده است. 

وی اضافه کرد: به آقای سلگی که امروز به‌عنوان سرپرست جدید فرمانداری منصوب شد تاکید می‌کنم که با مردم باشید و از مردم جدا نشوید.

وی در خاتمه اظهار کرد: برای معرفی فرماندار نهاوند آقای استاندار در نهاوند حضور خواهند یافت و فعلا آقای سلگی موقت به‌عنوان سرپرست فرمانداری معرفی خواهند شد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید