امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۷
برنی سندرز:

مهمترین کار ما شکست دادن خطرناک‌ترین رئیس جمهوری تاریخ مدرن آمریکاست

سناتور سندرز بار دیگر به رئیس جمهوری آمریکا انتقاد و وی را به تلاش برای تضمین انتخاب مجددش با وارد کردن کشور به اختلافات سیاسی، اقتصادی و نژادی متهم کرد.
مهمترین کار ما شکست دادن خطرناک‌ترین رئیس جمهوری تاریخ مدرن آمریکاست
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۴ |
کد خبر : ۷۸۸۷ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از پایگاه خبری هیل، اظهارات برنی سندرز چند دقیقه پس از آن مطرح شد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا کاندیداتوری خود را برای انتخاب مجدد در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا در کمپینی در اورلاندو، فلوریدا رسماً اعلام کرد.

سندرز در یک واکنش آنلاین به این گردهم آیی خودش را مخالف ترامپ نشان داد و از رأی دهندگان خواست تا کاندیداتوری ترامپ برای بار دوم را رد کنند.

وی گفت: ما رئیس جمهوری نژادپرست داریم که جنسیت گرا، بیگانه هراس، متعصب مذهبی و همجنس گریز است. استراتژی او پیروزی مجدد با ایجاد تفرقه افکنی است.

سناتور سندرز ادامه داد: گوش دادن به ترامپ این احساس را برای من به وجود می‌آورد که مردی در یک جهان موازی زندگی می‌کند، مردی که به نیازهای مختلف مردم توجهی ندارد. آینده سیاسی ترامپ پر مخاطره است. نظرسنجی‌های مختلف نشان می‌دهد، توانایی ترامپ برای انتخاب مجدد در سمت رئیس جمهوری آمریکا رو به کاهش است.

سندرز همچنین گفت: ما کارهای زیادی داریم. اما مهمترین کار ما شکست خطرناک‌ترین رئیس جمهوری در تاریخ مدرن این کشور است. کار ما دستیابی به نتیجه‌ای رضایت‌بخش است. کار ما مقاومت در برابر تلاش‌های ترامپ برای ایجاد تفرقه و جدا کردن ماست.

ترامپ اما در گردهم آیی روز سه شنبه در اورلاندو بار دیگر تحقیقات رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا را یک اقدام "موهوم" توصیف کرد و به خبرنگارانی که این اخبار را پوشش می‌دهند، تاخت و از رشد اقتصادی در دوران ریاست جمهوری خود گفت.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید