امروز : پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱

حسینی خبر داد: برگزاری مجمع ملی جمنا تا پایان امسال/ انتخاب اعضای جدید شورای مرکزی در مجمع ملی

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: تا پایان امسال مجمع ملی‌مان را برگزار می‌کنیم که طی آن به دلیل آنکه برخی از اعضای فعلی شورای مرکزی به علت مسئولیت‌هایشان در سایر جایگاه‌ها، امکان حضور در جلسات شورای مرکزی را ندارند، اعضای جدید نیز در مجمع ملی انتخاب خواهند شد.
حسینی خبر داد: برگزاری مجمع ملی جمنا تا پایان امسال/ انتخاب اعضای جدید شورای مرکزی در مجمع ملی
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۸ |
کد خبر : ۵۶۵۱ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سیدمحمد حسینی با اشاره به آخرین تحولات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی،‌ اظهار کرد: ما بعد از اتمام ماه رمضان جلسه شورای مرکزی را برگزار خواهیم کرد و این در حالی است که جلسات هیات رییسه با نظم تشکیل می‌شود، اما جلسه شورای مرکزی را برای بعد از ماه مبارک رمضان هماهنگ کرده‌ایم.

وی افزود: همچنین جلسات کلیه کمیته‌های اقشار جبهه مردمی هر دو هفته یک بار تشکیل می‌شود و بحث‌های خود را انجام می‌دهند که طی آن ممکن است مهمانانی را هم به این جلسات دعوت کنند و درباره مسائل روز به بحث و گفت‌وگو بنشینند و آخرین اخبار و گزارش‌ها را از وضعیت اقشار متبوع‌شان ارائه کنند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما هنوز وارد بحث انتخابات نشده‌ایم و ستادی را در این زمینه تشکیل نداده‌ایم؛ چرا که به نظرمان هنوز زود است که فضای کشور انتخاباتی شود البته در شهرستان‌ها و استان‌ها جلسات نیروهایمان کم و بیش برگزار می‌شود و بررسی‌های خودشان را از موضوعات روز انجام می‌دهند.

حسینی با اعلام این خبر که تا پایان امسال مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد، گفت: در این مجمع در نظر خواهیم داشت که ترکیب جدیدی از شورای مرکزی ارائه کنیم؛ چرا که برخی از اعضای شورای مرکزی در حال حاضر به دلیل اشتغال‌شان به برخی سمت‌ها و مسئولیت‌ها امکان حضور منظم در جلسات شورای مرکزی را ندارند.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا آقایان ابراهیم رییسی و محمدباقر قالیباف نیز در جلسات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شرکت می‌کنند یا نه؟ گفت: می‌دانم که آقای رییسی در جلساتی حضور دارند که در آن‌ها از اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب نیز افرادی حاضر هستند. همچنین در جلساتی که از اعضای احزاب و تشکل‌های همسو برگزار می‌شود نیز آقای رییسی حضور دارند و من از این موضوع مطلعم اما در مورد آقای قالیباف اطلاعی از حضور ایشان در این جلسات ندارم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند