امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۹
راکعی اعلام کرد

جمعیت زنان مسلمان نواندیش در چارچوب رویکرد کلی اصلاحات وارد انتخابات می‌شود

دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش گفت: ما برای حضور در انتخابات در چارچوب رویکرد کلی اصلاح طلبان عمل خواهیم کرد اما در صدف استراتژی‌های مختلفی را برای حضور قدرتمندانه زنان در انتخابات بررسی می‌کنیم.
 جمعیت زنان مسلمان نواندیش در چارچوب رویکرد کلی اصلاحات وارد انتخابات می‌شود
شنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۷ |
کد خبر : ۸۷۶۴ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، فاطمه راکعی طی سخنانی در ابتدای نشست استانی جمعیت زنان مسلمان نواندیش با بیان اینکه از اقدامات خوب و دموکراتیک این سال‌ها، تشکیل نهادهایی مانند شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و گروه صدف است که پیوند بین مردم و حاکمیت را ایجاد می‌کند، تاکید کرد: همه باید برای تقویت و انسجام بیشتر این نهادها بکوشیم.

وی افزود: رویکرد جمعیت زنان مسلمان نواندیش پرهیز از هرگونه افراط و تفریط است و از کلیشه‌هایی که به نام اسلام و بدون در نظر گرفتن زمان و مکان مطرح می‌شود، رویگردان است.

دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش تصریح کرد: ما ضمن آن‌که حل مسائل همه زنان جامعه را در دستور کار خود داریم و برای آن تلاش می‌کنیم، در چارچوب نظرات امام راحل و براساس ارزش‌های اسلام یعنی عدالت، برابری و فقدان هرگونه تبعیض راهمان را ادامه می‌دهیم.

راکعی در پایان به استراتژی اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات اشاره کرد و گفت: ما نیز در چارچوب رویکرد کلی اصلاح طلبان عمل خواهیم کرد اما در صدف استراتژی‌های مختلفی را برای حضور قدرتمندانه زنان در انتخابات بررسی می‌کنیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید