امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۹

فرآیند اجرا و نظارت در انتخابات بر اساس قانون باشد

استاندار گیلان گفت: نقش، اهمیت و جایگاه انتخابات در نظام مردم سالار دینی برکسی پوشیده نیست لازم است همه با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب کوشش کنیم تا فرآیند اجرا و نظارت در انتخابات بر اساس قانون باشد.
فرآیند اجرا و نظارت در انتخابات بر اساس قانون باشد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۸ |
کد خبر : ۸۷۸۰ |
سیاسی
 

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ارسلان زارع در دیدار با اعضای هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نقش، اهمیت و جایگاه انتخابات در نظام مردم سالار دینی برکسی پوشیده نیست از اینرو انتخابات اسفند ماه، بزرگترین رویداد سیاسی و اجتماعی سال ۹۸ می باشد که لازم است همه با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب کوشش کنیم تا فرآیند اجرا و نظارت در انتخابات بر اساس قانون باشد.

وی بیان اینکه آحاد مردم در پیدایش انقلاب و عرصه های پس از آن نقش داشتند، افزود: هدف ما مشارکت حداکثری به عنوان پشتوانه انقلاب در انتخابات است.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: برای تحقق هدف مهم سلامت انتخابات، هیات نظارت و ناظران می توانند موثر باشند.

زارع اظهار امیدواری کرد تا با بسترسازی مناسب و امیدافزایی، انتخابات باشکوه و باحضور حداکثری مردم برگزار شود.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گیلان نیز در این نشست گفت: معتقدم نظارت و اجرا دو بال مهم برای فراهم کردن زمینه مناسب حضور حداکثری مردم برای انتخاب داوطلب و نماینده اصلح است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری خاطرنشان کرد: دو اصل سلامت انتخابات و حضور حداکثری مردم نباید در انتخابات پیش رو مغفول واقع شود .

وی گفت: ۱۲ هزار ناظر در انتخابات مجلس شورای اسلامی فعالیت دارند که آموزش های لازم را هم دیده اند.

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید