امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۹

رئیس حزب مردم سالاری: ماه آینده کاندیداها را بررسی می‌کنیم

همدان رئیس حزب مردم سالاری گفت: این حزب ریشه دار و برخاسته از بین مردم است نه وابسته به دولت ها که با روی کار آمدن دولتی فعال و با رفتن آن تعطیل شود.
رئیس حزب مردم سالاری: ماه آینده کاندیداها را بررسی می‌کنیم
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۳۸ |
کد خبر : ۸۹۹۱ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، جواد گیاه‌شناس، درباره معرفی کاندیداهای پیشنهادی حزب مردم سالاری در استان همدان برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جلسات ابتدایی و بررسی کاندیداها در ماه آینده برگزار می شود.

وی از امکان حمایت این حزب از نامزدهای اصلاح طلب سخن به میان آورد و تأکید کرد: برای جلب مشارکت و حضور مردم، باید احزاب، نخبگان و دولت تلاش کنند و بستر مناسب فراهم شود.

گیاه‌شناس به پایه‌گذاری حزب مردم سالاری کشور از سال ۷۶ و فعالیت آن از سال 89 در همدان و برگزاری سالانه ۱۶ کنگره توسط این حزب اشاره کرد و یادآور شد: این حزب از جمله احزابی است که در دوره های مختلف ریاست جمهوری فعالیت خود را ادامه داده و دبیرکل آن «مصطفی کواکبیان» است.

وی حزب مردم سالاری را به عنوان حزبی برخاسته از بین مردم و ریشه دار معرفی کرد و گفت: این حزب وابسته به دولت ها نیست که با روی کارآمدن دولتی فعال و با رفتن آن تعطیل شود به طوریکه اعضای این حزب در استان همدان افراد نخبه در رشته های علوم سیاسی و حقوق هستند.

رئیس حزب مردم سالاری رویکرد این حزب در استان همدان را نخبه گرایی دانست و خاطرنشان کرد: جلسات شورای مرکزی به صورت متمرکز در همدان تشکیل می شود و دفتر شهرستان نهاوند نیز به تازگی حکم فعالیت دریافت کرده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید