امروز : پنج شنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۶

مهندسی انتخابات، اتهام یا راه فرار؟/ تخلف مجدآرا در انتخابات همگانی + سند

رییس سابق فدراسیون ورزش‌های همگانی در حالی اتهام مهندسی انتخابات را مطرح کرده که علی‌رغم دریافت حکم بازنشستگی از ارتش، در تخلفی آشکار اقدام به ثبت نام در انتخابات این فدراسیون کرده بود.
مهندسی انتخابات، اتهام یا راه فرار؟/ تخلف مجدآرا در انتخابات همگانی + سند
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۶ |
کد خبر : ۹۲۲۴ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی مجد آرا رییس سابق فدراسیون ورزش‌های همگانی چندی پیش در نامه‌ای به وزیر ورزش، ضمن انتقاد از مهندسی انتخابات این فدراسیون از ادامه حضور در انتخابات کناره‌گیری کرد.

مجدآرا روز گذشته در حالی بار دیگر مدعی مهندسی انتخابات فدراسیون همگانی شده که بر اساس قانون و با توجه به دریافت حکم بازنشستگی از ارتش حق ثبت نام در انتخابات را نیز نداشته و عملا قانون را زیر پا گذاشته است.

 ستاد کل نیروهای مسلح در تاریخ 4 آذرماه سال جاری در نامه‌ای خطاب به وزارت ورزش و جوانان آورده" سرتیپ دوم علی مجدآرا از تاریخ دوازدهم مهر ماه 98 به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند. مراتب برای آگاهی اعلام می‌گردد".

متن حکم بازنشستگی مجدآرا

اما در حالی که علی مجدآرا دوازدهم مهر ماه حکم بازنشستگی خود را دریافت کرده 3 روز بعد یعنی در 15 مهر ماه در فدراسیون حاضر شده و  اقدام به ثبت نام جهت حضور در انتخابات فدراسیون ورزش‌های همگانی کرده است.

تصویر ثبت نام مجدآرا در انتخاب همگانی

وقتی این موضوع بدلیل تخلف قانونی با مخالفت وزارت ورزش مواجه می‌شود، وی در نهایت با نگارش نامه‌ای خطاب به وزیر ورزش ضمن اعلام کناره‌گیری از انتخابات، مدعی مهندسی انتخابات این فدراسیون می‌شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید