امروز : چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۴

انتقام سخت نخواستیم جان مردم خود را حفظ کنید

مجید قاضی پور مدیرمسئول نشریه جامعه آزاد نوشت: چند روزی از حمله نظامی ایران به مقر آمریکایی در عین السد عراق گذشت و چند روزی از سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در حوالی شهریار، بارها از حمله نظامی به عین السد و نتایج نامشخص آن گفتیم ولی در مورد سقوط هواپیما دروغ و لاپوشانی از مسئولین شنیدیم.
انتقام سخت نخواستیم جان مردم خود را حفظ کنید
شنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۰ |
کد خبر : ۹۴۷۵ |
سیاسی

 

 چند روزی از بود که می نوشتم انتقام سخت آنهم به پشتوانه اطمینانی که مسئولین کشور می دادند و با این فکر که فکر می کردم امنیت شهرها و مردم ایران توسط نظامیان که همیشه به توانمندی کشور اذعان دارند خوشبین بودیم که تامین می شود امنیت جانی مردم .

موشک باران پادگان عین السد آمریکا شروع شد هنوز بعداز چند روز از جزئیات و خساراتی جانی و تجهیزاتی که ایران به آمریکا وارد کرده خبری نیست.

 آمریکایی ها می گویند کسی کشته نشده که بعید می دانم ایرانی ها می گویند زیاد کشته ایم این نیز بعید نیست.

این زیاد کشته ایم شاید در این بین درست باشد بله امروز مشخص شد با شلیک سامانه پدافندی خودمان  به سمت هواپیمایی مسافر بری اوکراینی که از فرودگاه امام خمینی تازه برخواسته بود انسان های زیادی را کشته ایم.

 انسان هایی از چند کشور مختلف که بیشترشان هم هموطنان خودمان بودند و آنهم بهترین های کشورمان.

 یک سوال امروز مطرح است چرا مسئولین کشور و ستاد نیروهای مسلح و سپاه به دنبال لاپوشونی حمله به هواپیمای مسافر بری بودند؟

چرا این چند روز اعلام نکردن همان زمان موشکی به سمت هواپیمای مسافر بری شلیک شده آیا نمی دانستند تیر از کمانی رها شده و به سیمرغی در آسمان خورده و هزاران نفر را به طور مستقیم داغ دار کرده و ملت هایی را غمگین،

تا کی می خواهید بکشید و خم به ابرو نیاورید. آقا ما انتقام سخت نخواستیم فقط مردم خودمان را نکشید.

بهانه آورده اند که ما فکر کردیم به دلیل آماده باش و احتمال حمله نظامی آمریکا این هواپیمای نظامی آمریکا بوده که  به سوی یکی از اهداف سپاه در حال حرکت است. واقعا آیا آمریکا مقری در داخل ایران دارد که یکهویی بر آسمان استان تهران ظاهر شود؟

اگر هواپیمایی نظامی بود که باید از مرزهای ورودی به کشور رصد می شد نه اینکه یهویی در آسمان تهران بر صفحه رادار ظاهر شود؟!

چطور یک هواپیمای بزرگ مسافر بری که از فرودگاه امام برخواسته است را با یک شی نظامی آمریکایی تشخیص ندادید؟!

چرا سعی نکردید با هواپیمای مسافربری ارتباط رادیویی بگیرد تا خود را معرفی کند؟

اصلا چرا که شما در آماده باش هستید برای ساعاتی پرواز های مسافرتی را کنسل نکردید تا این جنایت که همیشه می گویید خطای انسانی شکل نگیرد؟!

آیا حمله به یک مقر نظامی سپاه ارزش ساقط کردن و شلیک به یک هواپیمای مسافر بری و کشتن تعداد بسیار زیادی انسان را داشت؟!.

 چرا تا امروز مخفی کاری کردید؟! و اطلاع رسانی نکردید که همچین شلیکی را انجام داده اید؟

 چرا رسانه های خارجی و دیگر افراد را زیر سئوال می بردید که برای کم اثر کردن و کم اهمیت جلوه دادن حمله بزرگ به عین السد و مواضع آمریکا دارند جو سازی می کنند؟

می گفتید از جنگ جهانی دوم تا امروز هیچ کشوری به آمریکا حمله نظامی انجام نداده اما باید بگویم در کل تاریخ هیچ کشوری هم در داخل کشور خود به هواپیمای مسافری حمله نظامی نکرده است.

 باز با این کار شما باید بگویم گناه آمریکا نیز از مورد اصابت قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس در سال 67 نیز به شماره پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر نیز از بین رفت و آنها را رو سفید کردید و شاید آنها نیز خطای انسانی کرده باشند چون به قول شما انسان جایز خطا هست.

تا امروز باور نمی کردیم که آمریکا هواپیمای مسافر بری را نظامی تشخیص داده ولی با جنایت امروز شما این حرف آمریکا قابل باور شده است .

هرچند برخی نیز گفته اند در آن زمان یک هواپیمای نظامی ایرانی درست چسبیده به هواپیمای مسافربری در آسمان خلیج فارس به پرواز درآمده بود این امر منجر به خطای نیروهای آمریکایی در سرنگونی هواپیما مسافربری ایران نقش داشته است.

اعتماد مردم به شبکه های خارجی و حرف آنها به دلیل پنهان کاری مسئولین ما رو به افزایش است و به شماها دیگر نمی شود اعتماد کرد هرچند گفته می شود که رئیس جمهور را نیز تحت فشار گذاشته بودند که همان روز اول اعلام نکند و بگذارد سپاه جزئیات دقیق حمله به عین السد را تشریح کند و در ایجاد بار روانی بر علیه آمریکایی ها تاثیر گذار باشد.

گفتیم مرگ بر آن و مرگ بر این نتیجه، حمله کردیم نکشتیم و حمله نکردن کشته دادیم، آمریکایی ها یک نفر را کشتند ما با موشک زدیم کسی را تا امروز مشخص نیست کشتیم ولی با داربست 80 نفر در کرمان کشته دادیم . این است نتیجه مرگ بر دیگران خواستن، انتقام سخت نخواستیم جان مردم خودمان را حفظ کنید.

مجید قاضی پور، مدیرمسئول نشریه جامعه آزاد

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید