امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان خراسان رضوی:

۴ نماینده فعلی مشهد در مجلس تایید صلاحیت شدند

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان خراسان رضوی گفت: 4 نفر نماینده فعلی شهر مشهد که در انتخابات ثبت نام کرده بودند تایید صلاحیت شدند.
 4 نماینده فعلی مشهد در مجلس تایید صلاحیت شدند
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۶ |
کد خبر : ۹۴۸۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمدکمال سرویها، در خصوص نتایج تعیین صلاحیت‌ها در استان، اظهار کرد: ابلاغ این موارد توسط رئیس ستاد انتخابات استان و تیم اجرایی از جمله فرمانداران و بخشداران اطلاع‌رسانی می‌شود و شورای نگهبان نقشی در اطلاع رسانی آن ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از نمایندگان فعلی استان در مجلس برای شرکت در دور بعدی انتخابات تایید صلاحیت شدند، بیان کرد: 4 نفر نماینده شهر مشهد که برای انتخابات از این حوزه انتخابیه ثبت نام کرده بودند تایید صلاحیت شدند، نمایندگان شهرستان‌ها نیز با خود شهرستان‌ها است که لیست‌ها را فرستادیم، تایید یا رد آنها به فرماندارشان رسیده و در حال مذاکره هستند تا دلایل رد را گفته و دفاعیه آنها را بپرسند.

تلاش ایسنا تا این ساعت برای گفت‌وگو با حسن جعفری، رئیس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی و یا فرماندار مشهد درخصوص آخرین وضعیت تعیین صلاحیت‌ها در استان بی‌نتیجه مانده است، این عدم پاسخگویی در حالی است که شایعاتی مبنی بر رد صلاحیت تعداد زیادی از نمایندگان اصلاح‌طلب استان در انتخابات مجلس با سرعت زیادی در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید