امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸
با انتقاد شدید از رد صلاحیت گسترده کاندیداهای اصلاح‌طلب؛

رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان: احتمالا در این دوره لیستی نداشته باشیم

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان خراسان رضوی گفت: شورای هماهنگی باید در خصوص ارائه لیست تصمیم بگیرد، اما احتمال اینکه اعلام کنند ما کاندیدایی نداریم، زیاد است.
رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان: احتمالا در این دوره لیستی نداشته باشیم
سه شنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۹ |
کد خبر : ۹۵۰۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ناصر آملی‌مقدم، در خصوص رد صلاحیت شدن کاندیداهای اصلاح‌طلب در استان، اظهار کرد: کسی از اصلاح‌طلبان را باقی نگذاشتند، با همین اطمینان می‌گویم که همه را رد کردند.

وی بیان کرد: من هرچه از دوستان پرسیدم، کسی را باقی نگذاشتند، حتی تعداد زیادی از نمایندگان مجلس را رد کردند و در استان نیز به همین سیاق کاندیدای  اصلاح‌طلبی نمانده است.

آملی‌مقدم افزود: حتی بی‌تفاوت‌ترین افرادی که متفاوت از آنها فکر می‌کردند را نیز نپذیرفتند و افرادی را رد صلاحیت کردند که من باورم نمی‌شود، گفته می‌شود در تربت جام حتی یک نفر اهل سنت را تایید نکردند.

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان خراسان رضوی گفت: شورای هماهنگی باید تصمیم بگیرد، امروز نیز جلسه شورای هماهنگی تشکیل شده و ما شورای اصلاح‌طلبان را تشکیل می‌دهیم، اعضای هیات‌رئیسه و شورای آن در این خصوص مشورت کرده و تصمیم خواهند گرفت، اما احتمال اینکه اعلام کنند ما در انتخابات کاندیدایی نداریم، زیاد است.

وی در خصوص افراد شاخص اصلاح‌طلب رد صلاحیت شده در مشهد، عنوان کرد: آقای جوادی حصار، مهدی شریفی، عظیمی، خانم قلی‌زاده و سایر افراد با بندهای مختلفی رد صلاحیت شدند که اکثرا به علت عدم التزام به اسلام و ولایت فقیه بوده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید