امروز : پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳

دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران منصوب شد

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمد جلالی را به سمت «دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران» منصوب کرد.
دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران منصوب شد
شنبه | ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۰ |
کد خبر : ۵۵۳۳ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در متن حکم دکتر مسعود برومند خطاب به دکتر محمد جلالی آمده است: "با عنایت به تجربه و تخصص جنابعالی به موجب این حکم از تاریخ ۳۱/‏۰۲/‏۱۳۹۷‬ به «دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران» منصوب می‌شوید.

با توجه به ماموریت مهم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حمایت و بهره‌گیری از ظرفیت‌های انجمن‌های علمی در نظام تصمیم‌سازی بخش‌های مختلف آموزش عالی کشور، از جناب‌عالی انتظار می‌رود تمام توان و تلاش خود و مجموعه انجمن‌های علمی کشور را به کار گیرید تا به فضل الهی، امور تسهیل و ماموریت‌های سازمانی با موفقیت اجرا شود.

بدین منظور، برنامه‌ریزی و نظارت، انسجام و نظم سازمانی و بازنگری شیوه‌نامه‌ها در جهت روان‌سازی نظام‌های اجرایی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این راستا جناب‌عالی از اختیارات لازم برای تدوین شرح خدمات اجرایی و واگذاری فعالیت‌های تصدی‌گرایانه به انجمن‌های علمی برخوردار هستید.

امید است با لطف و عنایت پروردگار در انجام امور محوله پیروز باشید".

دکتر محمد جلالی متولد ۱۳۵۰ مشهد و فارغ‌التحصیل دوره دکتری تخصصی حقوق عمومی از دانشگاه پاریس ۱فرانسه (سوربن) و در حال حاضر عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی ایران است.

تالیف مقالات متعدد علمی – پژوهشی در نشریات داخلی و خارجی و نیز مشارکت در چاپ کتاب‌هایی نظیر اندیشه‌های حقوق اداری و نیز پروژه جهانی تمرکز زدایی از جمله فعالیت‌های پژوهشی وی است.

وی همچنین دارای یک تالیف با موضوع «مسئله تمرکز زدایی در حقوق ایران» به زبان فرانسه و منتشر شده در پاریس است و سال‌ها سابقه تدریس در حوزه‌های حقوق اداری، حقوق اساسی، حقوق کار و نیز آزادی‌های عمومی را برعهده دارد.

دکتر جلالی پیش از این معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، مدیر گروه دموکراسی در کرسی و مرکز حقوق بشر، صلح و دموکراسی این دانشگاه و نیز دبیر کارگروه حقوق خانه اندیشمندان علوم انسانی بوده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، همچنین معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر غلامحسین لیاقت دبیر سایق کمیسیون انجمن‌های علمی در مدت تصدی این مسئولیت سپاس و قدردانی کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید