امروز : پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸

صدور دو حکم جدید از سوی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکامی «سرپرست دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی» و «مشاور امور پژوهشی معاونت امور فرهنگی» را منصوب کرد.
صدور دو حکم جدید از سوی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۶ |
کد خبر : ۵۹۴۴ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی با صدور حکمی ابراهیم حیدری را به عنوان «سرپرست دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی» منصوب کرد.

در متن این حکم امده است:

«نظر به سوابق علمی، فرهنگی و تجربیات اجرایی، بدین وسیله جنابعالی به عنوان «سرپرست دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتابخوانی» منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود فرهنگی در جهت برنامه‌ریزی هدفمند بر مبنای سیاست‌های فرهنگی اعلام شده با هدف ارتقاء سطح معرفت، دانش و فرهنگ اسلامی موفق و موید باشید.»

همچنین معاون امور فرهنگی با صدور حکمی جداگانه،  ابولفضل عربشاهی را به عنوان «مشاور در امور پژوهشی معاونت امور فرهنگی» منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:

«نظر به بهره‌مندی جنابعالی از تعهد و تجارب ارزنده، به موجب این ابلاغ به سمت «مشاور در امور پژوهشی معاونت امور فرهنگی» منصوب می‌شوید.

امید است با تلاش و پشتکار و در سایه تعامل و همدلی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس اسلامی و انجام شایسته وظایف محوله موفق و موید باشید.»

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند