امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۵

انتصاب دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی

با حکم دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیری دکتر کبگانیان قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور در این سمت تمدید شد.
انتصاب دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۱ |
کد خبر : ۷۶۷۲ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در متن حکم دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خطاب به دکتر منصور کبگانیان قائم‌مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی آمده است:

"با اعتماد به فضل الهی و نظر به وظایف خطیر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در سیاستگذاری، هماهنگی و نظارت کلان بر امور علمی کشور و به منظور تحقق و اجرایی‌سازی کامل سیاست‌ها، تصمیمات و مصوبات شورای‌عالی در حوزه علم و فناوری جنابعالی را به موجب این حکم به مدت ۳ سال به عنوان «قائم‌مقام و دبیر ستاد علم و فناوری» شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با اختیارات کامل علمی، اداری و پشتیبانی مربوطه، منصوب می‌نمایم. "

در بخش دیگری از این حکم نیز آمده است: "به منظور سیاستگذاری اجرایی، هماهنگی و نظارت بر اجرای نقشه جامع علمی کشور حکم جنابعالی به عنوان «قائم‌مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور» برای مدت ۳ سال تمدید می‌شود. "

به گزارش دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، ستاد علم و فناوری نقش هماهنگ کننده شوراها و کمیسیون‌های تخصصی مربوط را بر عهده خواهد داشت.

دکتر منصور کبگانیان عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی و استاد تمام دانشگاه صنعتی امیر کبیر از ابتدای تشکیل ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور تاکنون دبیر این ستاد بوده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید