امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۳

هیئت رئیسه انجمن عکاسان هرمزگان انتخاب شد

چهارمین دوره انتخابات هیئت رئیسه انجمن عکاسان هرمزگان با حضور حداکثری اعضا برگزار شد.
هیئت رئیسه انجمن عکاسان هرمزگان انتخاب شد
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۶ |
کد خبر : ۸۷۴۸ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، چهارمین دوره انتخابات انجمن هیئت رئیسه این تشکیلات شامگاه دوشنبه در فرهنگسرای طوبی با حضور اعضا برگزار شد.

در این انتخابات که با حضور نمایندگانی از اداره کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان برگزار شد، حسام‌الدین انصاریان از مجموعه ۴۸ رای اخذ شده با کسب ۴۰ رای، محمد بارکار با کسب ۳۷ رای، کیان اعتمادی ۲۳ رای، الهام افروتن ۲۳ رای و یوسف جلال‌زاده با ۲۰ رای موفق به کسب بیشترین آرا و راهیابی به ترکیب هیئت رییسه و حسین پیغامی قراملکی و امید محبی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین امیر مینابیان با کسب ۳۱ رای به عنوان بازرس چهارمین دوره هیئت رئیسه این انجمن شناخته شد.

یادآور می شود طی روزهای آینده نشست هیئت رئیس جدید برای تعیین رئیس و سایر مسئولان از میان افراد انتخاب شده برگزار می شود.

در دور اول و سوم هیئت رئیسه انجمن عکاسان هرمزگان که هر دو سال یک بار انتخابات آن برگزار می شود "حسام الدین انصاریان" و در دور دوم "حسن بردال" به عنوان رئیس این انجمن از طرف هیئت رئیسه انتخاب شده بودند، انصاریان همچنین عضو هیئت موسس این انجمن نیز به شمار می رود.

انجمن عکاسان هرمزگان از تشکیلات فرهنگی هنری شناخته شده و پویا در هرمزگان به شمار می رود، این انجمن همچنین شناخته شده ترین تشکیلات در حوزه عکس و تصویر هرمزگان محسوب می شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید