امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری اجتماعی

زالی خبر داد: تمدید محدودیت‌های کرونایی تهران تا پایان مرداد

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با توجه به شرایط خاص و استمرار وضعیت قرمز در تهران از تمدید محدودیت‌ها تا پایان مردادماه خبر داد.
«هاشمیان» بار دیگر بر مسند شورای شهر رفسنجان تکیه زد

در یکصدوشصت وسومین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان با حضور رئیس و اعضای شورا و معاون خدمات شهری شهرداری، حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان بار دیگر به ریاست شورای اسلامی شهر رفسنجان انتخاب شد.
انتخاب اعضای شورای مشورتی استانداری در سمنان

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری از انتخاب شورای مشورتی استانداری سمنان خبر داد و گفت: انتخابات اعضای هیات رئیسه شورای مشورتی استانداری سمنان رویکردی مثبت برای تحقق مدیریت مشارکتی و بازوی توانمندی برای مسئولان ارشد استان است.
آخرین انتخابات هیئت رئیسه شورای شیراز/ ابقای رئیس

انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر شیراز برای چهارمین و آخرین سال فعالیت این شورا برگزار و عبدالرزاق موسوی در سمت رئیس این شورا، ابقاء شد.
لایحه حمایت از خبرنگاران به مجلس می رود
شریعتمداری:

وزیر کار از مقدمات تدوین لایحه حمایت از خبرنگاران خبر داد و گفت: با همکاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و به عنوان اقدام دولت در حمایت از جامعه خبری کشور لایحه حمایت از خبرنگاران را به منظور حفظ امنیت شغلی خبرنگاران تقدیم مجلس می کنیم.
لزوم اصلاح قانون انتخابات شوراهای شهر

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی، از دیدار اخیر رئیس شورای اسلامی شهر تهران با رییس مجلس شورای اسلامی خبر داد.
برگزاری مجازی انتخابات مجلس دانش‌آموزی ۱۴ و ۱۵ مرداد

انتخابات دهمین دوره مجلس دانش‌آموزی و شورای دانش‌آموزی استانی در استان‌هایی که به دلیل شیوع کرونا برگزار نشده است طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۴ و ۱۵ مردادماه جاری به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
با رای اکثریت اعضا انصاری رئیس شورای شهر اردبیل شد

با برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر برای سال چهارم جواد انصاری با کسب 6 رای به عنوان رئیس شورای شهر اردبیل انتخاب شد.
اطلاعیه کمیته اطلاع‌رسانی "ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا" درباره محرم

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، اطلاعیه شماره یک خود را با تاکید ویژه بر رعایت «دقیق و کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم، سخنرانان و مسئولان هیئات مذهبی، تکایا و حسینیه ها» در ایام ماه محرم منتشر کرد.
برگزاری انتخابات کانون مداحان استان تهران

مسئول کمیته اجرایی ستاد انتخابات کانون مداحان استان تهران گفت: انتخابات کانون مداحان مستمر استان تهران برگزار می‌شود.
توپ " شورایاری" در زمین مجلس

دیوان عدالت اداری در جدیدترین حکم صادره خود که در پی شکایت سازمان بازرسی کل کشور نسبت به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها صورت گرفت، اعلام کرد که برگزاری انتخابات دور بعد شورایاری‌ها به علت "نبود قانون مشخص" لغو خواهد شد؛ اتفاقی که سال‌هاست سایه‌اش بر سر فعالیت‌های شورایاری‌ها است اما هربار مسئولان شهرداری با هماهنگی دولت آن را حل و فصل می کردند.
اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های جنوب کرمان انتخاب شدند
با مشارکت حداکثری فعالان رسانه ای:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: سومین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های جنوب استان کرمان با انتخاب اعضای هیئت مدیره برگزار شد.
نتایج انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر اعلام شد

با مشارکت ۷۴ درصدی اعضاء خانه مطبوعات و رسانه های بوشهر، انتخابات اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر انتخاب شدند.
مرحله دوم پنجمین انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر پنجشنبه برگزار می‌شود

مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان‌های جمعیت هلال احمر از برگزاری مرحله دوم پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه خبر داد.
اعضای شورای شهر پالیز انتخاب شدند

فرماندار شهرستان اسدآباد از انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر پالیز خبر داد.
رییس ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور منصوب شد

حجت‌الاسلام مجید باباخانی طی حکمی از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان «رئیس ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور» منصوب شد.
فرماندار مشهد: جانشین امیر شهلا معرفی شد

فرماندار مشهد گفت: نامه معرفی آقای غلامحسین صاحبی، عضو علی‌البدل اول، به عنوان جانشین آقای شهلا در شورای اسلامی شهر مشهد دیروز به شورای شهر ابلاغ شده است.