امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۷

رییس ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور منصوب شد

حجت‌الاسلام مجید باباخانی طی حکمی از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان «رئیس ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور» منصوب شد.
رییس ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور منصوب شد
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۵۱ |
کد خبر : ۱۰۶۱۵ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حجت‌الاسلام مجید باباخانی ـ مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی ـ طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی به ریاست «ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور» منصوب شد.

در این حکم انتصاب آمده است:
«انقلاب اسلامی با تکیه بر توکل و توجه به ذوات مقدسه اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم اسلام) به پیروزی رسید و تمامی موفقیت‌های آن در پرتو همین رکن رکین رقم خورد. گام دوم انقلاب در حالی آغاز شده است که با موانع و مشکلات دو چندان روبه‌رو هستیم و جایگاه توسل و نقش ستایشگران اهل‌بیت (علیهم‌السلام) در طی این طریق بی‌بدیل خواهد بود.
با توجه به آنچه گفته شد و اهمیت جامعه ستایشگری کشور و نقش کانون مداحان در آن و اهمیت این دوره انتخابات، با پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی و تبلیغ سازمان، جنابعالی را که به ظرایف این موضوع واقفید به‌عنوان «رئیس ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور» منصوب می‌کنم.
توجه به نظرات بزرگان ستایشگری، به‌خصوص شورای عالی اندیشه‌ورزی ستایشگری کشور، استفاده از همه ظرفیت‌های موجود، اصلاح فرآیندهای گذاشته و دقت نظر در سلامت انتخابات، سرلوحه اقدامات قرار گیرد.»

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید