امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸

آشنایی با گزینه های احتمالی شهرداری تهران

همزمان با تایید خداحافظی افشانی از شهرداری تهران از سوی مجلس و دیوان محاسبات، گمان‌زنی‌هایی درباره گزینه‌های جایگزین این شهردار بازنشسته مطرح شد.
آشنایی با گزینه های احتمالی شهرداری تهران
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۴ |
کد خبر : ۶۲۲۷ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، اولین گزینه و شاید قوی‌ترین آن‌ها عباس آخوندی، وزیر پرحاشیه 61ساله راه و شهرسازی روحانی است که زمزمه‌های خداحافظی او از دولت دوازدهم نیز کم‌وبیش بر سرزبان‌ها افتاده است.

دومین گزینه علی اکبر مونسان، یکی از جوان‌ترین گزینه‌ها و رییس فعلی سازمان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است که البته احتمال آمدنش به شهرداری پرمشکل کم است.

سومین گزینه؛ انصاری لاری، مدیرعامل 58ساله سازمان منطقه آزاد کیش است که خود را بازخریده کرده و در واقع بازنشسته محسوب می‌شود. فردی که شاید با اما و اگر بیاید و به سرنوشت افشانی دچار شود.

دو گزینه دیگر که شاید مانند دوره‌های قبل برای بازار گرمی انتخاب شهردار بیشتر مطرح می‌شوند نیز حجت‌الله میرزایی و پیروز حناچی معاون‌های برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای و معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران هستند که هرچند جوانند اما در سیاسی‌کاری‌های انتخاب شهردار به نظر می‌رسد جایی ندارند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید