امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۳

با حکم رئیس کمیته امداد؛ مدیرکل هدایت‌های شغلی کمیته امداد منصوب شد

سیدپرویز فتاح در حکمی، مدیرکل هدایت‌های شغلی کمیته امداد را منصوب کرد.
با حکم رئیس کمیته امداد؛ مدیرکل هدایت‌های شغلی کمیته امداد منصوب شد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۳ |
کد خبر : ۷۳۶۱ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در حکمی «علی رضا رمضانی» را به عنوان مدیرکل هدایت‌های شغلی کمیته امداد منصوب کرد.

رئیس کمیته امداد در حکم انتصاب مدیرکل هدایت‌های شغلی  کمیته امداد آورده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده و بنا به پیشنهاد معاون اشتغال و خودکفایی، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به مدت دو سال به عنوان مدیرکل هدایت‌های شغلی در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نمایم.

نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی، با حفظ عزت و کرامت انسانی نیازمندان است.

براین اساس انتظار می‌رود با بازشناسی ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه ارزشی، انقلابی و جهادی، با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی، با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف عالیه امداد گام‌های اساسی بردارید.

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری فراهم گردد.

 
 
 
 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید