امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

نبی در فدراسیون فوتبال مستقر شد/ حضور غیرقانونی؟

دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال با وجود ایرادهای AFC در محل کار خود مستقر شده و به امور این فدراسیون رسیدگی می‌کند.
نبی در فدراسیون فوتبال مستقر شد/ حضور غیرقانونی؟
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۵ |
کد خبر : ۱۰۰۳۵ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بعد از انتصاب دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال در تاریخ نهم فروردین، اکنون مهدی محمدنبی در محل کارش در ساختمان این فدراسیون مستقر شده و به طور کامل امور اجرایی را مدیریت می‌کند.

این اتفاق در حالی رخ داده است که کنفدراسیون فوتبال آسیا در دو نامه مجزا، بر تخلفات صورت گرفته در مسیر انتخاب دبیرکل جدید فدراسیون ایران اعتراض کرده و خواهان ارائه توضیحات و اسناد مربوطه شده است.

با وجود این که هنوز مشخص نیست فدراسیون فوتبال در واکنش به ایرادهای AFC چه پاسخی ارائه کرده ولی یکی از مهم‌ترین ایرادهای AFC به غیبت ابراهیم شکوری در جلسه اخیر هیات رئیسه این فدراسیون مربوط بود که شکوری، این مطلب را تایید کرده و گفته که اطلاعی از زمان برگزاری جلسه نداشته است.

* شرایط فدراسیون بحرانی‌تر می‌شود؟

بر خلاف اعتراض AFC، اکنون شکوری بدون جلسه تودیع و معارفه محل کارش را ترک کرده و نبی در اتاق او مستقر شده است. این موضوع به این معنی است که از این پس اسناد مهم اجرایی توسط نبی امضا می‌شود.

در این شرایط که مشکلات مهمی از جمله اصلاح اساس‌نامه و برگزاری انتخابات و همین‌طور تصمیم‌گیری درباره ادامه لیگ برتر، بر فوتبال ایران سایه انداخته است، ادامه پافشاری فدراسیون بر انتخاب دبیرکل جدید و پافشاری AFC بر وجود برخی ایرادها در این موضوع، احتمال ادامه تقابل این دو نهاد و در نتیجه لطمه خوردن فوتبال ایران را تقویت می‌کند.

فدراسیون فوتبال چندی قبلی اطلاعیه‌ای درباره روند انتخاب دبیرکل جدید ارائه کرد اما درباره نامه دوم AFC هنوز توضیحی ارائه نشده و مشخص نیست که اساسا به AFC جواب داده شده است یا خیر.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید