نصیری خبر داد: استیضاح یک رییس هیات در دستور کار اداره‌کل ورزش خوزستان

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که برگزاری ۱۶ مجمع انتخاب رییس هیات در دستور کار این اداره‌کل است، گفت: فکر می‌کنم در سال جاری، یک مجمع فوق‌العاده و استیضاح یک رییس هیات نیز در پیش داشته باشیم که فعلا از نام بردن هیات مربوطه خودداری می‌کنم.
نصیری خبر داد: استیضاح یک رییس هیات در دستور کار اداره‌کل ورزش خوزستان
شنبه | ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۹ |
کد خبر : ۱۰۴۳۴ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ابراهیم نصیری در مجمع انتخاب رئیس هیات بولینگ و بیلیارد خوزستان که امروز (۱۰ خردادماه) با حضور سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: آقای مقصودلو، سابقه فعالیت در فدراسیون کبدی را هم داشته و در این فدراسیون توانسته به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کند و نمونه آن کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی کبدی است. کبدی مدیون زحمات آقای مقصودلو است و همه باید قدر او را بدانیم و اکنون باید این فرصت را که او به عنوان سرپرست در فدراسیون بولینگ و بیلیارد مشغول به فعالیت است، غنیمت بشماریم.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات چندین ساله شیرین‌کار در راس هیات بولینگ و بیلیارد خوزستان، عنوان کرد: او از بهترین رؤسای هیات‌های ورزشی خوزستان محسوب می‌شود و با تلاش وی و همکارانش در سراسر استان، این هیات توانسته در کشور حرف برای گفتن داشته باشد و خود را سر پا نگه دارد. این هیات خود را به عنوان یک هیات برنامه‌محور و برنامه‌مدار در بین هیات‌های ورزشی معرفی کرده است. هیات بولینگ و بیلیارد خوزستان یکی از بهترین هیات‌های ورزشی خوزستان، هم از نظر فنی و هم از نظر مدیریتی است و این هیات از نظر ما کارنامه قابل قبولی دارد.

به گزارش ایسنا، معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به این‌که برگزاری المپیک به دلیل شیوع کرونا لغو و به سال آینده موکول شد، امیدوارم تقویم ورزشی فدراسیون‌ها خیلی سریع‌تر بسته شود. حتی طی نامه‌ای به وزیر ورزش اعلام کردیم که ارسال تقویم‌های ورزشی از سوی فدراسیون‌ها به هیات‌ها نباید خیلی دیر انجام شود تا با ارسال به موقع این تقویم، ما و هیات‌های ورزشی نیز تکلیف خودمان را بدانیم.

وی با بیان این‌که برگزاری ۱۷ مجمع انتخاباتی در دستور کار اداره ورزش و جوانان خوزستان قرار دارد، افزود: یک مجمع که امروز برگزار شد و فکر می‌کنم در سال جاری، یک مجمع فوق‌العاده و استیضاح یک رییس هیات نیز در پیش داشته باشیم که فعلا از نام بردن هیات مربوطه خودداری می‌کنم.

نصیری خاطر نشان کرد: در هدف‌گذاری که برای هیات‌های ورزشی داشته‌ایم، یکی از موارد مدنظر، کشف، پرورش، هدایت و نگهداری استعدادها است. امسال برای استعدادیابی برنامه ویژه‌ای داریم و باید حدود ۴۰۰ جشنواره استعدادیابی در ۴۸ هیات ورزشی در سال جاری برگزار شود. المپیاد استعدادهای برتر کشور نیز زنگ خطری برای خوزستان بود؛ سال ۹۷ رتبه بیست و یکم را در این مسابقات کسب کردیم که اصلا رتبه خوبی نبود ولی در سال ۹۸ بر اساس برنامه‌ریزی که صورت گرفت و هر چند میزبانی در رشته‌های قطب به ما داده نشد اما هشت پله صعود داشتیم و به جایگاه سیزدهم رسیدیم.

وی تاکید کرد: امسال نیز جایگاه هفتم یا هشتم المپیاد استعدادهای برتر کشور را نشانه‌روی کرده‌ایم و امیدوارم در صورت برگزاری این مسابقات، امسال بتوانیم میزبان پنج رشته ورزشی باشیم. اگر این میزبانی‌ها به ما داده شود، مطمئنا جایگاه هشتمی را در سال سوم برگزاری این المپیاد کسب خواهیم کرد.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان در پایان گفت:‌ از رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان درخواست دارم، ۲۸ شهرستان را با انتخاب روسای هیات‌ها فعال کند. برخی هیات‌های ورزشی علی‌رغم این‌که خوب کار می‌کنند، اما تنها ۱۰ رئیس هیات در شهرستان‌ها دارند. همچنین سال گذشته با پیگیری‌هایی که داشتیم، توانستیم خانه بیلیارد اهواز را که سال‌ها دست هیات نبود، در اختیار هیات قرار دهیم و اکنون نیز پایگاه خوبی برای این رشته شده است و امیدوارم نتایج آن دیده شود. تمام توان‌مان را برای گرفتن میزبانی کشوری در بولینگ و بیلیارد خواهیم گذاشت.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید