امروز : جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۷

عزیزی: شانس علی کریمی برای پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال کم نیست

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: منطقی نیست که می‌گویند علی کریمی شانسی برای پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد.
عزیزی: شانس علی کریمی برای پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال کم نیست
جمعه | ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۲ |
کد خبر : ۱۲۱۳۶ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، خداداد عزیزی با اشاره به مهم‌ترین موضوعاتی که رییس آتی فدراسیون فوتبال باید به آن توجه داشته باشد، اظهار کرد: در دوره‌های قبلی مدیریت فوتبال ثابت شده که هیچ اولویت‌بندی در فدراسیون وجود نداشته که بخواهند به آن رسیدگی کنند. نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داده که همه درباره اولویت‌های فدراسیون صحبت می‌کنند. در حال حاضر هم اولویتی وجود ندارد و فقط دعوا بر سر صندلی ریاست فدراسیون است.

وی در خصوص این که آیا ریاست جدید فدراسیون باید یک ویرانه را تحویل بگیرد ، خاطرنشان کرد: کفاشیان خودش معتقد بود که فدراسیون به ویرانه تبدیل شده است. خود آقایان گفته‌اند که فدراسیون به باتلاق و ویرانه تبدیل شده است. یک ویرانه هزاران ایراد دارد و نمی‌توان آن را به راحتی درست کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص شانس پیروزی علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: علی کریمی به اندازه خودش شانس دارد. این که کریمی لابی نمی‌کند، دلیل نمی‌شود برای پیروزی در انتخابات شانس نداشته باشد. بزرگترین شانس او فوتبالی بودنش است. با وجود این که رای‌دهندگان فوتبالی نیستند، اما باز هم کریمی شانس دارد.

عزیزی ادامه داد: تا روز انتخابات نمی‌توان راجع به شانس علی کریمی اظهارنظر خاصی کرد. گرچه در فوتبال ایران لابی کردن خیلی تاثیرگذار است، اما اینکه برخی می‌گویند علی کریمی شانسی برای پیروزی ندارد، جمله درستی نیست. رای‌گیری به صورت مخفی انجام می‌شود و شاید برخی از افراد خلاف آنچه که حولش لابی شده، رای بدهند.

وی در خصوص ارزیابی‌اش از مدیریت مصطفی آجرلو بیان کرد: مصطفی آجرلو در مدیریت، کارش را بلد است. مدتی که در پاس با او کار کردم، تیم نتایج خوب و مثبتی گرفت.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید