امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۸

صالحی امیری خبر داد: فراهم شدن مقدمات برگزاری انتخابات دوچرخه‌سواری

رییس کمیته ملی المپیک اعلام کرد که مقدمات برگزاری انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری فراهم خواهخد شد.
صالحی امیری خبر داد: فراهم شدن مقدمات برگزاری انتخابات دوچرخه‌سواری
یکشنبه | ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۲:۵۲ |
کد خبر : ۱۴۲۲۸ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک درباره ی سفر به لوزان سوییس با بیان اینکه در حوزه دیپلماسی در کاهش تهدید و ایجاد فرصت باید تلاش بیشتری انجام دهیم گفت: در چهار سال گذشته قریب به ۲۰۰ جلسه داشتیم تا نسبت به ظرفیت ورزش ایران آگاهی ایجاد کنیم و تهدیدات را کاهش بدهیم.

او افزود: سفر به سوئیس، اولین سفر بعد از کرونا بود و ملاقات‌های خوبی برگزار شد. یکی از ماموریت‌های جدی ما در این سفر دو فدراسیون دوچرخه سواری و ژیمناستیک بود که در دو سال گذشته با چالش‌های جدی مواجه شدند و به تعلیق نزدیک بودند. خوشبختانه در محل کمیته بین المللی المپیک در لوزان، تصویب شد این دو فدراسیون به کار خود ادامه بدهند.

رئیس کمیته ملی المپیک در گفت و گو با رادیو ورزش اظهار کرد: فردا در جلسه‌ای با مسئولان ذی‌ربط مقدمات برگزاری انتخابات دوچرخه سواری را آماده خواهیم کرد. در مورد ژیمناستیک هم تصمیم بر این شد نسبت به مسائل گذشته اغماض کنند و سریعا مقدمات برگزاری انتخابات را آماده کنیم.

صالحی امیری در مورد فدراسیون جودو گفت: تعلیق جودو ظالمانه بوده و پاسخ شفاف توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک این بود که مداخله مستقیم انجام نمی‌دهیم و ضمن تایید مواضع ما گفتند حمایت خواهند کرد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید