امروز : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۷

اولین انتصاب علی مرادی در دوره جدید ریاست

رییس فدراسیون وزنه برداری یک دستیار دیگر برای برخواه در تیم ملی بزرگسالان منصوب کرد.
اولین انتصاب علی مرادی در دوره جدید ریاست
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۴ |
کد خبر : ۸۳۱۰ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی مرادی که دوره دیگری از ریاست خود را در فدراسیون وزنه برداری آغاز کرده است، بعد از حدود ۲۰ روز از آغاز رسمی کارش در فدراسیون انتصاب های جدیدی را انجام داد. در تیم ملی بزرگسالان یک دستیار جدید به دستیاران محمد حسین برخواه اضافه شد.

علیرضا حبیب پور از قهرمانان سابق ایران و جام باشگاه های آسیا به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان منصوب شد و او از پنج شنبه هفته پیش به اردوی تیم ملی در نور مازندران اضافه شد.

حبیب پور همچنین سرپرستی و سپس دبیری هیات وزنه برداری خراسان رضوی را بر عهده داشته است.

دیگر انتصاب جدید مرادی در تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان است. مرادی هم چنان در نظر دارد تیم های پایه با مربیان ادواری اداره شوند  و کسی را به عنوان سرمربی منصوب نمی کند. او مهدی بهرام زاده رییس هیات وزنه برداری بوشهر را به عنوان مربی در تیم نوجوانان و جوانان منصوب کرد.

البته گفته می شود حضور بهرام زاده هم به صورت اداواری خواهد بود اما به نظر می رسد او تا مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا در تیم ملی حضور داشته باشد.

رییس فدراسیون وزنه برداری در نظر دارد تغییراتی را در کمیته های فدراسیون هم ایجاد کند که روزهای آینده باید دید چه نفراتی  سمت می گیرند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید