امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰

تعلل در انتخاب سرپرست فدراسیون دوومیدانی

با وجود پایان دوره ریاست مجید کیهانی بر فدراسیون دوومیدانی، هنوز سرپرست این فدراسیون جهت انجام روند قانونی برگزاری انتخابات معرفی نشده است.
تعلل در انتخاب سرپرست فدراسیون دوومیدانی
شنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۱ |
کد خبر : ۸۵۵۰ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات، دوره چهار ساله مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی از ۱۵ شهریور ماه به پایان رسیده است اما هنوز وزارت ورزش و جوانان سرپرستی برای این فدراسیون معرفی نکرده تا روند قانونی ثبت نام کاندیداها و برگزاری انتخابات را انجام دهد. هر چند برای سرپرستی این فدراسیون گزینه‌هایی چون گواری، ناظمی، مهدی مستجاب الدعوه و ... به میان آمده است اما وزارت ورزش در مورد هیچ کدام از آن‌ها اظهار نظر نکرده و مشخص نیست که چه زمانی سرپرست جدید معرفی می‌شود.

کیهانی در  مورد پایان زمان ریاست خود به ایسنا گفت: "۱۵ شهریور چهارمین سال برگزاری مجمع و انتخاب شدنم به عنوان رئیس این فدراسیون بود و دوره‌ام از این نظر به پایان رسیده است اما ابلاغم را از ۱۸ مهر دریافت کردم، منتظر تصمیم وزارت ورزش هستم و هر تصمیمی که بگیرد را اجرا می کنیم".

 این در حالی است که اسبقیان، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها اعلام کرده که ملاک در تعیین زمان ریاست رای مجمع است.

باید توجه کرد که فدراسیون‌های  ورزشی در سال منتهی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو به سر می‌برند و باید با برنامه ریزی دقیق به دنبال استفاده بهینه از زمان باقی مانده خود برای آماده‌سازی تیم‌ها و ورزشکاران باشند در نتیجه برگزاری انتخابات و روشن شدن وضعیت فدراسیون به حرکت دقیق‌تر در این مسیر کمک می‌کند و ضروری است که وزارت ورزش هر چه زودتر تکلیف این فدراسیون را مشخص کند. 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید