امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵
با برگزاری مجمع انتخاباتی

اکبر ورودی به عنوان رئیس هیئت دوومیدانی استان اردبیل انتخاب شد

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت دوومیدانی که با حضور سرپرست فدراسیون دوومیدانی برگزار شد، اکبر ورودی با کسب 12 رای از 17 رای ماخوذه چهار سال ریاست هیئت دو میدانی استان اردبیل را عهده دار شد.
 اکبر ورودی به عنوان رئیس هیئت دوومیدانی استان اردبیل انتخاب شد
دوشنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۴ |
کد خبر : ۹۴۶۸ |
ورزشی
 

گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به امروز ۱۵ دی ماه در این مراسم که در سالن رضازاده اردبیل برگزار شد، سه تن از کاندیداهای ریاست هیئت دوومیدانی اردبیل برنامه های خود را ارائه کردند که حسین روشن تقوی، تخصص و تعهد را سه اصل مدیریتی برشمرد و اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد تا در صورت انتخاب و رای اعصای مجمع بتوانیم با تامین منابع مالی از قهرمانان، مربیان و پیشکستان حمایت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بنده اهل چاپلوسی نیستم و تلاش می کنم به عنوان یک معلم در رشته دوومیدانی نسبت به استعدادیابی در مدارس و حمایت از تیم های رده پایه زمینه را برای تقویت این رشته فراهم کنم.

محمد فاخر دیگر کاندیدای ریاست هیئت دوومیدانی نیز با بیان اینکه جلسات هم اندیشی برگزار شده و از ظرقیت مربیان در این رشته ورزشی استفاده می کنم، گفت: در همه شهرستان ها رشته دو میدانی را باید فعال کنیم و استان اردبیل که زمانی در رشته صحرانوردی چهره ممتازی داشته، دوباره این جایگاه احیا شود.

اکبر ورودی دیگر کاندیدای ریاست هیئت دوومیدانی استان اردبیل به 16 ماه سرپرستی در این هیئت اشاره و اظهار کرد: در این 16 ماه تلاش کردیم تا زیرساخت های لازم را برای ورزشکاران این رشته مهیا کنیم.

وی از ایجاد پیست های دوومیدانی در اکثر شهرستان ها نظیر مشگین شهر، پارس آباد و اردبیل خبر داد و بیان کرد: سعی می کنیم تا پیست دوومیدانی مناسبی را در مرکز استان راه اندازی کنیم تا برگزاری مسابقات به شکل مطلوب انجام شود.

رئیس جدید هیئت دوومیدانی استان اردبیل به ساخت سالن سرپوشیده دوومیدانی اشاره کرد و گفت: با اختصاص اعتبار مورد نیاز در سفر رئیس جمهور تلاش بر این است تا در سال آینده این سالن به بهره برداری برسد.

در این مراسم سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل نیز به سابقه و دیرینگی این استان در کسب موفقیت در رشته دوومیدانی اشاره کرد و افزود: ما ظرفیت خوبی را در رشته دو میدانی به ویژه صحرانوردی داریم و امیدواریم این موفقیت ها تکرار شود.

محمدرضا برادران ادامه داد: حضور چهره هایی چون جعفری و کاردان و سایر قهرمانان زمینه ای را فراهم کرده تا دوومیدانی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

وی به رتبه 10 تا 12 هیئت دوومیدانی استان اردبیل در سطح کشور اشاره کرد و گفت: براساس ارزیابی های استانی هیئت دوومیدانی این استان جزو 6 هیئت برتر به شمار می رود.

برادران بیان کرد: در این رشته ورزشی بیش از 402 نفر در سال گذشته و 271 نفر در سالجاری سازماندهی شده و فعالیت مستمری را انجام می دهند.

وی برگزاری سالانه مجامع هیئت های ورزشی را بسیار ضروری خواند و خاطرنشان کرد: با برگزاری مجامع ارزیابی سالانه از تلاش و همت های ورزشی انجام می شود.

برادران گفت: هرچند در سال های اخیر موفقیت هایی را در المپیادها شاهد نبودیم، اما با استعدادیابی در آقایان و بانوان سعی می کنیم تا در المپیاد سال آینده جایگاه ممتازی را به دست آوریم که از رئیس جدید هیئت دوومیدانی می خواهیم برای این رویداد برنامه ریزی دقیقی را انجام دهد.

وی به پیشرفت 85 درصدی سالن سرپوشیده دوومیدانی اشاره و تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور برای تکمیل این پروژه 15 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که با تزریق آن این پروژه در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

سرپرست ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: این سالن به شکل بی نظیری ساخته شده و ظرفیت یک هزار و 500 نفر تماشاگر را دارد که در زمان افتتاح با برگزاری یک رویداد بین المللی این مجموعه به بهره برداری می رسد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید