امروز : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

در برنامه ای تلویزیونی آصفی شخصیت های سیاسی را میزبانی می کند

برنامه «مجری» با موضوع تاریخ انتخابات ریاست جمهوری از امشب ـ یکشنبه ـ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود و حمیدرضا آصفی در این برنامه میزبان چهره های سیاسی می شود.
در برنامه ای تلویزیونی آصفی شخصیت های سیاسی را میزبانی می کند
دوشنبه | ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۰:۱۵ |
کد خبر : ۱۲۵۹۱ |
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، «مجری» ویژه برنامه انتخاباتی شبکه پنج سیما در ۱۳ قسمت، روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت ۲۱:۲۰ پخش می شود و روز بعد ساعت ۱۰ بازپخش خواهد شد.

این برنامه به مرور خاطرات، ناگفته ها و گپ و گفت چهره های سیاسی کشور درباره ۱۲ دوره انتخابات ریاست جمهوری کشور می پردازد.

همچنین برنامه «مجری» وضعیت و اهمیت انتخابات پیش رو و چرایی لزوم مشارکت حداکثری مردم را تحلیل، بررسی و تبیین می کند.

این برنامه چهره هایی از عرصه سیاست کشور که از احزاب مختلف با سلایق گوناگون هستند را میزبانی می کند تا خاطرات و رویدادهای تاریخ انتخابات ریاست جمهوری از ابتدای انقلاب تاکنون را بازگو کند.

نکته قابل توجه در این برنامه انتخاب حمیدرضا آصفی سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه و سفیر سابق ایران در امارات متحده عربی، آلمان و فرانسه به عنوان میزبان برنامه است که موجب شده تا سبک و سیاق این برنامه انتخاباتی متفاوت شود.

ایوب جمشیدی و امیر قربانی تهیه کننده، محمد حسین رنجبران مشاور طرح، علی مختارزاده کارگردان، امیر قربانی سردبیر، مجید رفیعی مشاور سردبیر و معصومه خداوردیان مدیر روابط عمومی و هماهنگی مهمانان این برنامه هستند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید