امروز : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

وعده‌ نتانیاهو برای تعیین اولین وزیر مسلمان از حزب لیکود

نخست وزیر رژیم صهیونیستی وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات آتی، اولین وزیر عرب مسلمان را در دولت تعیین خواهد کرد؛ اقدامی که به نظر می رسد بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و برای جلب آرا به خصوص در شرایط فعلی نتانیاهو وکاهش محبوببیت وی است.
وعده‌ نتانیاهو برای تعیین اولین وزیر مسلمان از حزب لیکود
شنبه | ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۴۶ |
کد خبر : ۱۲۰۲۴ |
بین الملل
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از اورشلیم پست، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که رهبر حزب لیکود است، اعلام کرد که تصمیم دارد نائل الزعبی ۴۹ ساله، نامزد پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) از حزب لیکود را به عنوان وزیر در دولت آتی تعیین کند.

نتانیاهو در حین گفتگو با الزعبی در محل اقامت رسمی‌اش در قدس اشغالی گفت: الزعبی به عنوان یک وزیر در دولت آتی تعیین خواهد شد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد: من مفتخر هستم بگویم که نائل الزعبی، معلم محترمی که زندگی خود را برای پیشرفت در جامعه عربی وقف کرد، به حزب لیکود ملحق شده است.

وی ادامه داد: این نخستین بار است که یک شهروند عرب مسلمان به حزب لیکود ملحق می‌شود.

علی رغم این اظهارات، اخیراً مشخص شد که الزعبی در جایگاه ۳۹ از فهرست لیکود قرار خواهد گرفت که این امر بدین معناست وی هیچ فرصتی برای پیروزی در انتخابات ۲۳ مارس ندارد.

نتانیاهو در این راستا از شهروندان عرب نیز خواسته است تا به جای اینکه به فهرست مشترک (چهار حزب عربی) رای دهند، به لیکود رای بدهند.

اخیراً فهرست مشترک عربی شاهد دودستگی‌هایی شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید