امروز : دوشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۳

انتصاب نماینده هسته گزینش توانیر در شرکت توزیع نیروی برق مازندران

طی حکمی از سوی قربانی مدیر هسته گزینش توانیر حمیدرضا شریعت نژاد به عنوان نماینده هسته گزینش توانیر در شرکت توزیع نیروی برق مازندران منصوب شد.
انتصاب نماینده هسته گزینش توانیر در شرکت توزیع نیروی برق مازندران
یکشنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۲:۵۱ |
کد خبر : ۱۱۷۴۷ |
اقتصادی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در آستانه سالروز صدور فرمان امام خمینی در امر تشکیل گزینش و در مراسمی با حضور قربانی مدیرهسته گزینش توانیر،سپری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران و معاونین و مدیران ستادی و امورهای ۱۸ گانه این شرکت آیین معارفه نماینده هسته گزینش توانیر درشرکت توزیع نیروی برق مازندران برگزار شد و به پیشنهاد مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران و با حکمی ازسوی مدیر هسته گزینش شرکت توانیر ، حمیدرضا شریعت نژاد به عنوان نماینده هسته گزینش توانیر در توزیع برق مازندران معرفی شد.

قربانی مدیر هسته گزینش شرکت توانیر در این مراسم با تسلیت ایام غمبار فاطمیه و  بیان فضایل و کمالات حضرت زهرا (س) ،گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها شهید سپهبد سلیمانی و بیان سیره اخلاقی این شهید بزرگوار با

برشمردن حساسیت و اهمیت کار گزینش و لزوم توجه به آموزه‌ها و مولفه‌های دینی ،اخلاقی و اداری در کارکرد گزینش بیان کرد: اصلی ترین وطیفه گزینش بررسی و احراز صلاحیت اخلاقی،اعتقادی و سیاسی داوطلبین است که منتج به سلامت اداری می گردد.

وی با بیان توجه به ضرورت مولفه های گزینش براساس ماده ۲ این قانون، بر رعایت و دقت نظر  به این مولفه ها در تمامی سطوح اداری تاکیدکرد.
 قربانی در ادامه با اشاره به ضوابط انتخاب اصلح، شعار اجرایی هسته گزینش توانیر  را  "اصلاح آری  ، حذف نه " برشمرد و بیان داشت :در هسته گزینش توانیر امانتداری، رعایت و حفظ حقوق و تکریم ارباب رجوع و صداقت

بعنوان شرایط خاص و موارد ضروری در ضوابط انتخاب اصلح  کارکنان مطرح بوده  و کارکرد و اقدامات گزینش در دوبخش  ضوابط عمومی و انتخابات اصلح صورت می پذیرد.

مدیر هسته گزینش شرکت توانیر تخصص مدیریتی در تعالی سازمان را به عنوان یکی از اصلی ترین موارد موفقیت در سازمان ها دانسته و تصریح کرد: نظارت و کنترل کارکنان و طرح ها و ایده های جذاب در هم افزایی و اثربخشی سازمانی نقش بسزایی دارد.

سپری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در ادامه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در امر گزینش که فرمودند  "گزینش باید هوشمندانه، عالمانه و دقیق عمل کند"  بر ضرورت  تخصص و تعهد در تصدی پست های اداری  تاکید کرد.

سپری گفت: وقتی بحث نیروی انسانی مطرح است، ارزش گزینش و انتخاب بسیار بالا بوده و به فردی که گزینش و انتخاب و استخدام می شود،مسئولیت و تفویض دستگاه اداری داده می شود و به نوعی بخشی از فعالیت‌های یک دستگاه را فرد به کارگیری شده انجام می دهد.

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید