مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک: مجموع توان فنی و مهندسی شرکت آزمایشگاه به ۶۰۰ نوع خدمت می‌رسد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اظهار داشت: با با توجه پیشرفت‌های حاصل شده در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مجموع توان فنی و مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به 600 نوع خدمت شامل انجام مطالعات و آزمایشات تخصصی و فنی رسیده است.
 مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک: مجموع توان فنی و مهندسی شرکت آزمایشگاه به 600 نوع خدمت می‌رسد
یکشنبه | ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰ |
کد خبر : ۱۳۸۵۵ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجید کیانپور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ۶۷ سال قدمت دارد و امروز با داشتن بیش از یک هزار و 20 شعبه در سراسر کشور، در حدود 23 درصد از سهم بازار ژئوتکنیک کشور را در اختیار داشته و برای تحقق سهم 30 درصدی از این بازار هدف گذاری کرده و به بیش از 37 دستگاه اجرایی در پروژه‎های عمرانی خدمت‌رسانی می‌کند و حتی در ایام جنگ تحمیلی و مدت 42 سال گذشته همواره تلاش کرده در زمینه ارایه خدمات فنی و مهندسی و مطالعاتی و کنترل کیفیت پروژه‌های زیرساختی و عمرانی کشور نقش بی‌بدیلی را ایفا کند.

 

کیانپور خاطر نشان کرد: در حال حاضر این آزمایشگاه ۵۶۰ نوع خدمت و آزمایش مختلف را در تمام پروژه‌های عمرانی سراسر کشور انجام می‌دهد و بنا داریم این تعداد را به ۶۰۰ آزمایش برسانیم که در ایام هفته حمل‌ونقل و همچنین دهه مبارک فجر امسال  نیز تعدادی آزمایش فنی و تخصصی جدید به سبد خدمات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اضافه شده است. این مساله برای کارفرمایان اطمینان خاطر به وجود می‌آورد که با مراجعه به آزمایشگاه  می‌توانند به تنوعی از خدمات دسترسی پیدا کنند.

 

وی افزود: این آزمایشگاه قراردادها و تفاهم نامه های همکاری متعددی را در بخش کنترل کیفیت و در پروژه‌های زیرساختی کشور با نهادهای مختلف، خصوصا وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، وزارت نفت و وزارت صمت منعقد کرده و همکاری مداوم و خوبی با این نهادها در سراسر کشورداشته و دارد.

 

کیانپور با اشاره به نقش‌آفرینی آزمایشگاه در ارائه آموزش‌های تخصصی به متخصصان نهادهای مختلف و مهندسان ناظر پروژه‌ها افزود: سالیانه بیش از 100 هزار نفر- ساعت آموزش برای روزآمد و توانمند کردن کارشناسان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سراسر کشور دوره‌های آموزشی، سمینار و کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌شود.

 

وی گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تلاش مضاعفی برای آموزش مهندسین ناظر داشته و با بهره‎گرفتن از اساتید مجرب موجب بهبود کیفی و ارتقاء توان تخصصی شرکت کنندگان در این دوره‌ها می‌شود.

 

خبرنگار: مجید قاضی پور

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید