امروز : شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲
در ۱۰۰ بخش مختلف برگزار شد؛

انتخاب برترین وب سایت آگهی رایگان در جشنواره "وب و موبایل"

اختتامیه نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در تهران برگزار شد.
 انتخاب برترین وب سایت آگهی رایگان در جشنواره "وب و موبایل"
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۱ |
کد خبر : ۵۸۳ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سایت‌های درج نیازمندی‌های رایگان کشور به دلیل خدمات‌رسانی به عموم مردم و تسهیل و تسریع فرآیندهای معاملاتی‌روزمره آن‌ها، این روزها بیش از گذشته مورد توجه عموم قرار دارند و بر همین اساس هر ساله سایت‌های برتر و موفق این بخش با نظر مردم و داوران انتخاب می شوند.

امسال نیز در بخش نیازمندی های عمومی، به انتخاب مردم و همچنین به انتخاب داوران جایزه برترین سایت آگهی رایگان به شیپور تعلق گرفت که از قضا برای نخستین بار در این جشنواره سالانه حضور یافته بود.

شیپور به عنوان یکی از بازیگران‌اصلی این حوزه، با گسترش و افزایش‌کیفیت خدمات‌رسانی، مخصوصاً در یکی دو سال اخیر توانسته است رضایت مردم را بیش از پیش جلب کند. با بررسی جزئیات بیشتر می‌توان علت موفقیت‌های اخیر آن و همچنین کسب این عنوان در اولین سال حضور را در عوامل مختلفی جست و جو کرد، که خدمات کاملاً رایگان و سرعت بالای تأیید آگهی‌ها قطعاً جزو این عوامل هستند.

همچنین رابط کاربری ساده و پشتیبانی مناسب از آگهی گذارها احتمالاً از جمله عواملی بوده که این وب‌سایت را با اقبال عمومی مواجه کرده است. در کنار این موارد، کار با اپلیکیشن موبایل آن نیز بسیار آسان است و این اپلیکیشن حجم بسیار کمی دارد و از پشتیبانی بسیار مناسبی برخوردار است.

خاطرنشان می‌شود این جشنواره که از سال ۱۳۸۷ تاکنون همه ساله برگزار شده است، فضای مناسبی برای رقابت وب ‌سایت‎‌ها و اپلیکیشن ‌های ایرانی است. رقابت در جشنواره وب و موبایل ایران همه ساله و در ۱۰۰ شاخه مختلف انجام می شود.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید