رئیس کنگره استانی حزب خبر داد:

انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی شاخه‌ ایلام

رئیس کنگره استانی حزب کارگزاران سازندگی از انتخاب اعضای شورای مرکزی شاخه ایلام خبر داد.
انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی شاخه‌ ایلام
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۹ |
کد خبر : ۴۷۰ |
انتخابات دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، «حبیب‌الله منصورپور»، با تسلیت در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) و تبریک به مناسبت دهه ی فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی به عنوان مردمی ترین انقلاب قرن 20 با مشارکت بالای همه‌ی اقشار و گروه‌های اجتماعی رقم خورد و پس از آن نیز تمامی ارکان حکومت توسط مردم و از میان مردم برگزیده شدند و همانگونه که امام راحل به زیبایی نقشه راه را ترسیم کردند، میزان رأی ملت شد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز با « حق الناس» دانستن رأی مردم بار دیگر بر جایگاه بنیادین و والای رأی مردمی در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام مردمسالار دینی تأکید فرمودند.

رئیس کنگره استانی حزب کارگزاران سازندگی تأکید کرد: وجود حزب و فعالیت‌های حزبی منسجم و فراگیر از لوازم و الزامات نظام های سیاسی مردم‌سالار است و از همان ابتدای شکل‌گیری نظام جمهوری اسلامی حزب جمهوری اسلامی به منظور نهادمند کردن مشارکت سیاسی مردم شکل گرفت و پس از آن نیز همه‌ی احزاب و جریانات سیاسی به نوعی از دل آن حزب متولد شدند.

منصورپور خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید هم نشان داده که برای تقویت فعالیت حزبی در هر دو جریان اصلی سیاسی کشور مصمم است و در این سه سال زمینه و بسترهای لازم را برای تقویت و گسترش فعالیت حزبی به خوبی فراهم کرده  است.

وی تصریح کرد: تنها در پرتو تقویت احزاب است که دولتمردان و منتخبین مردم پاسخگو خواهند بود و فعالیت سیاسی پیش‌بینی‌پذیر خواهد شد و در همین راستا حزب کارگزاران سیاسی با نزدیک به دو دهه پیشینه‌ی فعالیت سیاسی در صدد است با گسترش دفاتر حزب در سراسر کشور در جهت توسعه و آبادانی ایران اسلامی به ایفای نقش بپردازد.

رئیس کنگره استانی حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: به همین منظور کنگره استانی حزب کارگزاران سازندگی به منظور انتخاب اعضای شورای مرکزی شاخه استان ایلام  با حضور دبیران استانی احزاب و فعالین سیاسی و اعضای شورای مرکزی برگزار شد.

منصورپور با اشاره به حضور همه ی اعضای شورای مرکزی ادامه داد: طبق اساسنامه دارندگان بالاترین تعداد آراء در انتخابات کنگره استانی به شورای مرکزی معرفی می شوند و البته بایستی ترکیب شورای مرکزی به گونه ای باشد که 20 درصد ترکیب شورای مرکزی حتما شامل  بانوان و 20 درصد از شهرستانها باشد تا هدف راهبردی فراگیر شدن اجتماعی حزب محقق شود.

وی در پایان گفت: هفته گذشته با حضور آقای «پناه» به عنوان معین شورای مرکزی حزب در استان، انتخابات برگزار و افراد دارای بیشترین رأی به مرکز معرفی شدند که انشاء الله به زودی احکام شورای مرکزی صادر خواهد شد.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید