کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سرپرست فدراسیون سوارکاری:

انتخابات فدراسیون سوارکاری سال آینده برگزار می‌شود

25 اسفند 1401 ساعت 10:02

سرپرست فدراسیون سوارکاری از برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون در سال آینده خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، رضا زندی، در مجمع انتخابات هیات سوارکاری استان کرمانشاه، اظهارکرد: مجمع انتخابات فدراسیون سوارکاری سال آینده برگزار خواهد شد.

وی در ادامه به انتخاب مجدد ستار الماسی در ریاست هیات سوارکاری کرمانشاه اشاره کرد و گفت: امیدواریم رئیس هیات استان برای دوره جدید برنامه محوری را  در راس کارهای خود قرار دهد تا شاهد پیشرفت این رشته در کرمانشاه باشیم.  

سرپرست فدراسیون سوارکاری تاکید کرد: باتوجه به وضعیت موجود کرمانشاه در صنعت پرورش اسب و فعالیت تعداد قابل توجهی باشگاه در این حوزه، از هیات استان انتظار داریم که به دغدغه‌های باشگاه داران در بحث هایی همچون تبارنامه و میکروچیب و ... رسیدگی کند و حمایت ویژه ای را از آنها داشته باشد.

وی بااشاره به لزوم توجه به حوزه آموزش در سوارکاری کرمانشاه، خاطرنشان کرد: از روزی که وارد فدراسیون شدم، تلاش کرده‌ام تا در این حوزه تحولات مثبتی را بوجود بیاوریم و دوره های داوری، مربیگری، ارتقاء و دانش افزایی را به صورت مستمر برگزار کرده‌ایم و انتظار می‌رود که در استان کرمانشاه هم روی این مسئله کار شود.

زندی با بیان اینکه باید تمام رشته‌های سوارکاری را در کرمانشاه فعال کرد، یادآورشد: باتوجه به موقعیت جغرافیایی کرمانشاه و پرورش اسب کرد، می توان رشته استقامت را در این استان تقویت کرد.

وی در پایان خواستار بکارگیری پیشکسوتان و بزرگان این رشته، درآمدزایی، جذب اسپانسرها، حمایت از باشگاه های ورزشی و .... توسط هیات سوارکاری استان کرمانشاه شد.


کد مطلب: 14977

آدرس مطلب :
https://www.bazentekhabat.com/news/14977/انتخابات-فدراسیون-سوارکاری-سال-آینده-برگزار-می-شود

باز انتخابات
  https://www.bazentekhabat.com