کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

کمالی، مرعشی و حاجی روسای به عنوان هیات رئیسه کارگروه‌های شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاب شدند

23 آبان 1395 ساعت 22:24

عضور شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از انتخاب هیات رییسه کارگروه‌های این شورا خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ژاله فرامرزیان، با اشاره به جلسه عصر امروز شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان عنوان کرد: در جلسه عصر امروز اینکه هیات رییسه ۳ کارگروه استان‌ها،تدوین راهبردها تعامل و رایزنی شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاب شدند.

او افزود: بر این اساس حسین کمالی، حسین مرعشی و حاجی به ترتیب روسای کارگروه‌های برنامه‌ریزی و تدوین راهبردها، استان‌ها و رایزنی و تعامل شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شدند.

عضور شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اشاره به اینکه مرتضی مبلغ به عنوان نایب رییس کارگروه استان‌ها انتخاب شد، گفت:  مجید فراهانی به عنوان نایب رییس کارگروه برنامه‌ریزی و تدوین راهبردها و مهرعلیزاده به عنوان نایب رییس کارگروه تعامل و رایزنی انتخاب شدند.

او با اعلام اینکه آیین‌نامه این کارگروه‌ها در جلسه بعدی مطرح و تصویب می‌شود، گفت: کلیات شرح وظایف تمام این کارگروه‌ها درهمین جلسه به تصویب رسید. البته کارگروه چهارمی هم به عنوان تدوین راهبردهای کلان و بلندمدت شورای عالی سیاست گذاری وجود دارد که در آینده هیات رییسه آن انتخاب و معرفی می‌شود.

فرامرزیان با بیان اینکه مقرر شد اعضای شورا پیشنهادهای خود را در مورد کارگروه تدوین راهبردهای کلان و بلندمدت تا جلسه آینده آماده کنند، گفت: هنوز سخنگویی برای شورا تعیین نشده است طبق آیین‌نامه وظیفه سخنگویی بر عهده رییس است بر همین اسا هم هیات رییسه زیر نظر رییس شورای عالی مسئولیت سخنگویی را انجام می‌دهد.


کد مطلب: 158

آدرس مطلب :
https://www.bazentekhabat.com/news/158/کمالی-مرعشی-حاجی-روسای-عنوان-هیات-رئیسه-کارگروه-های-شورای-عالی-سیاست-گذاری-انتخاب-شدند

باز انتخابات
  https://www.bazentekhabat.com